Mynet'e Web Sayfasi Yükleme [resimli Anlatim]

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
374
WORLD
Mynet'e web sayfası yükleme Sizlere şimdide mynet servere web sayfası upload etmenin anlatımını yapmaya çalışacağım.
Bildiginiz gibi mynet server üyelerine mail ve web sayfa yayınlama hakkı vermektedir. Ama bazı üyeler web sayfalarını mynet'in hazır sayfa tasarlayıcısı ile yapmakta ve frontpage gibi HTML editörleri ile yaptığı sayfalarını mynet servere nasıl upload edeceğini bilmemektedir. konuyu resimlerle anlatmak istedim. Aşağıdaki resimlerde anlatıldığı şekilde hareket edilecek olursa* artık kendimizin yaptığı sayfaları mynet'e upload etmek hiç zor olmayacaktır.

Bu şekilde hem mynet'in sayfa tasarlayıcısından hemde sayfalarda mecburen görünen reklamlarından kurtulmuş olacağız.Umarım bu konu birçok arkadaşımıza ışık tutacak ve faydalı olacaktır.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.