Mynmar İçin Dork Nasıl Oluştururum

MrExploit

Üye
23 Tem 2008
82
0
Evet Arkadaşlar Biliyorsunuz son 3 gün içinde 3000 Müslüman Mynmar'da katledildi. Elim kolum bağlı oturmak beni mahvediyor. Bu gün başka bir hack ekibinin Mynmardaki en büyük iş bulma sitesindeki tüm veritabanını ele geçirdiğini gördüm. Bende birşeyler yapmak istiyorum. Mynmar için oluşturulmuş dork lazım.
 

CyberNeeG

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,156
0
777
Dostum şöyle yapabilirsin örneğin.Hemen bir dork yazayım.

inurl:".php?id=" intext:"Bank" site:".mm"

Mesela intext kısmını artık ne sitelerine saldırmak istiyorsan değiştirebilirsin.Bu dork'ta php?id= değeri içeren ve sayfada Bank yazısı geçen myanmar uzantılı siteler karşına çıkar.Sql injection deneyebilirsin.
Not:Myanmar'ın uzantısı .mm'dir.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.