myProcMan

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
« Programı indirmek için tıklayın » Ctrl+Alt+Del 'e basarak çalışan programların listesini alabiliyorsunuz, peki çalışan programlar hakkında daha fazlasını öğrenmek istemez misiniz?

myProcMan windows tabanlı, hafızaya yüklenmiş programları görüntüleyicidir. myProcman tümleşik veritabanında 12000'den fazla programa ait bilgi bulundurur ve sisteminizde çalışan programlar içerisinde spy (casus program) ve worm (kurtçuk, internet üzerinden hedef gözetmeksizin yapılan bir virüs saldırısı) türü programlar bulunup bulunmadığını denetler. Programların gizli pencerelerini görüntüler ve pencereler hakkında bilgi verir. SFY alt uygulaması ile herhangi bir pencere üzerindeki bir Class (programların sınıfları)'ı görüntüleyebilir. Sistemde çalışan herhangi bir uygulamayı durdurabilir hatta çalışan bir uygulamayı silebilir. Bütün bu özelliklere tamamen ücretsiz sahip olacaksınız. Program tamamen Türkiye'de geliştirildi ve bu güne kadar sadece merkezi sunucudan 30.000'den fazla indirildi
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.