mysite hack

wild_jackal

Yeni üye
22 Mar 2006
14
1
mysite hack
Selamun aleykum arkadaslar....

Öncelikle suna deginmek istiyorum Hack yapabilmek için saksının iyi calişmasi lazim Nasil mi Heman anlatmaya basliyalim....

Mysiteler : Arkadaşlar mysite yapılan siteler cogu acemıce yapılır nasılmı admın kendıne ait bilgieri Resmen sayfasinda aciklar

Orn:

Admin : Adnan hurefe

City : Denizli

İrc : irc.xxxx.com #istanbul

Nick : Hussam

Evet bu kadar yeter yukardakı bılgılerle yola cıkacaz simdi Oncelikle İCq muzu acacaz admın Yukarda İcq Adresini vermısya Hemen Arama yaparak whois cekecez Neye bakacaz direk Dogum tarihine Cunku Mynette Yapılmıs siteleri hacklemek için ad****n dogum tarihi lazimdir.Yane Sifre hatirlatmaya Ulaşmak için ... Diyelim Dogum tarihini bulduk..Sonra sifre tahmini size kalmıs....

Digeri ise Yukarda ornekte oldugu gibi Admın bize hangi serverde Sohbet ettigini hangi kanalda bulundugunu Ve Nick vermiş Hemen Bir mirc programı acip İrc.xxxx.com a baglanıyoruz hemen onun oldugu Kanala ve Tabiki ozelıne gıdıp konusacaz ama Bu Sizin etkıleme gucuneze ve Adminin Cinsiyetine baglı nasılmı Admın Erkektir kesin bayanlar pek web tasarı**** gırmıyo Evet admin erkek HEmen Bız Nıckmizi Kiz Nickine ceviriyoz (Orn: ARZU) Damliyoruz adamın ozelıne Koyu bir muhabbete basliyoruz...Onunla ilgili herseyi ogrenmeye calişmaliyiz Mysitede Bze lazim olan Dogum tarihini Ogrenmek....Tabe Dogum yılınıda ogrenın....

Mesela:

ARZu : Hangi burcsun (gerci Ben inanmam ama olsun....)

Hussam : yengec (15 mayıs-28 haziran arasatı bırsey olması lazım)

Arzu : AA bende Hangi Gun B

Hussam Bize direk) 20-mayıs der

Ve hemen mynete baglanır sıfremı unuttum der dogum tarihini yazar gizli soruya ulasırız Ama Admınden baglantıyı Koparmamak lazımdır cunku daha gizli sorunun yanıtı durmaktadır

Mesela : Gizli soru : Ensevdigim yemek

Koyu muhabbet arasında onu agızından Alabılırz Ondan sonrası zaten hacked...) Bu yontemı her turlu Sohbet programlarında kullana bilirsiniz..(Mirc,Msn,İcq,vs...)

Simdide Normal Web siteleri İcin bir seyler anlatım Mesela Bir siteyi Gozumuze kestırtık www.xxxx.com Whoıs cekip Bilgilerine ulasıyoz Ulastıgımız bılgılerde adamın Hostu maili Tel adresi Ev adresi mevcut.....

Sımdi EeeEe diyosunuzdur Hemen Tel numarasını kaydediyoz www.turktelekom.com Gıdıp 118 arastırıyoz bılgıler cıktı Evet bır tarafa yazıyoz bunları Ha Yazdık mı gelelim en can alıcı noktaya....

Web sitesinin sahibini telefonla arıyoz Adama Ben sizin hostinginizim (whois cekerken Hostu Alın) Sistemımızde meydana gelen bir arizadan dolayı bıze panel bılgılerınız lazım dersınız....Adam safsa hemen verır Yanınızda kalem kagıt olsun

bilgileri aldık Artık web sitesi sizin yada bılgılerı vermek istemedi ben size yarın mailinize form yollucam diyoruz lutfen Bilgilerinizi girersiniz O tamam dıcektır (Soguk kanlı olmaya calişin) hemen fake hazırlamaya baslarsınız ama sakın unutmayın hostun reklamları logoları olsun ornek olarak asagıdakı linke bakın.....

https://tik.lat/m5ows

fakeyi yolladıktan sonra eger admın yerse tum panel bılgılerı elınızde ve tabiki hacked

not:şunuda belirteyim eski bir yöntem bu iş için yeni başlayanlar bilgi olsu diye okyabilirler selametle...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.