Nasa Beynimi ele geçirdi !!!

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
837
35
Ötüken
nasa_beyin.jpg

Hakkari'de beyninin kontrolünü başkasının yönlendirdiğini ileri süren bir anne* görenleri hayrete düşürüyor.

Bir kamu kurumunda 10 yıldır memur olarak çalışan* 2 üniversite bitiren ve 3 ayrı yabancı dil bildiğini söyleyen 2 çocuk annesi kadın* beyninin yönlendirdiğini iddia ediyor. Bilim adamlarının kendisine sahip çıkıp başına gelenleri araştırmasını isteyen kadın* aksi halde bu duruma daha fazla dayanamayarak intihar edeceğini söyledi.
Ankaralı olan 49 yaşındaki Ümran Oyan* 2003 yılında şiddetli geçimsizlik yüzünden kocasından boşandı. Yaklaşık 1.5 yıldan beri Hakkari'de bir kamu kurumunda görev yapan* yardım severliği ile çevrede hayli sevilen Oyan* 2 çocuğu ile birlikte Biçer Mahallesi'nde kiraladığı evde yaşıyor. Sorunları Kasım 2005 yılında başlayan ve mahalle sakinlerini bile hayrete düşüren genç kadının durumu* şehirde de günün konusu oldu. Sevilen ve sayılan bir annenin bu duruma düşmesi Hakkarili vatandaşları da üzdü.

İHA muhabirine açıklamada bulunan Ümran Oyan* beynine giren bir gücün kendisini yönettiğini* bu duruma daha fazla dayaamayacağını anlattı. Kendisine yardımcı olunmaması halinde intihar edeceğinini belirten Oyan şöyle konuştu:

"Eğer bunları anlatmadan önce intihar etseydim kimse bana inanmazdı. Benim başıma gelen her an herkesin başına gelebilir. Ben Allah'a inanın bir insanım Allah'a şükür müslümanım* Kuranı Kerim'in birçok suresini de ezbere olarak biliyorum. Beynimi ele geçirenler benim çok zeki olduğumu söylüyor. Helikopter ve uçaklar geçtiğinde inanılmaz şeyler oluyor ve beynim sinyal veriyor. Beynime giren ve bana komut veren kişi hem bana zarar veriyor* hem de lazerle yaralarımı iyileştiriyor. Ailemin bütün hayatımın en ince noktasına kadar biliyorlar ve kayıt etmişler. Onlar kim ve neden bunu yapıyorlar ben onlardan öğrenemiyorum. Ama onlar her şeyi benden alabiliyorlar. Elektriğin önüne geçtiğim zaman elimden olmayan nedenlerden dolayı çok ilginç hareketler yapıyorum ve bunlar benim kontrolüm dışında gelişiyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama beynimde bir türlü çıkmıyor. Ben günlük ne yapıyorsam kiminle konuşuyorsam onları hepsini kaydediyorlar. İngilizce* Boşnakça biraz da İtalyanca ve Arapça biliyorum. Ben İngilizce bir cümleyi yanlış söylediğim zaman onlar otomatik olarak beynimde düzgün hale getiriyorlar. Çarşıda yürüyorum beynime girip kahkaha attırıyor ve komut veriyor bana. Ben normal bir insanım bütün komşularım beni tanır* işime de gidip geliyorum. Ama beynimi ele geçirenlerin bana etmedikleri eziyet kalmadı. Elektrik ışını ile vücuduma lazer gönderip ve istediği gibi yakıp iyileştiriyor. Benim beynime Nasa tarafından komut verildiği için biyonik bir robot gibi istediklerini bana yaptırıyorlar. Benim yaşadıklarımın psikolojik bir hastalık olmadığına inanıyorum. Beynimi ele geçirenler beni istedikleri gibi yönlendiriyorlar".

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
Hahahha Kadini HacklemİŞler. Beynİne Trojan GÖndermİŞler.aÇik Portlar Var Onlari Kapatirsa DÜzelİr. Kadina Haber Edİn!.....:):):):)

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
yav böyle bişi olması mümkünmü ya. öyle bişey olmuş olsa heryer suç makinesiyle dolar. pek inanasım gelmedi

combanant

Yeni üye
25 Kas 2006
27
0
arkadaşlar bağzılarımızın bilmedi o kadar olay oluyorki bağzıları bunun bir sır olarak kalmasını istiyor bağzılarıda bunu herkesle paylaşıyor söylemeyn kişiler sölemeklerinde haklı nedeni;deli zannediceklerinden...
size bişey diyecem deli dediğiniz kişi sizce delimi....
bence deyil..
nedeni insanlar beyinlerinin 3'de 1 ini kulana biliyor. 2 sini kulanan deli var sayılıyor nedeni kenini kontrol edememi..3 de 3 ünü kulanan biri düşünsenize... resmen ölür...
ben bunları ne kadarda yazsam da sizi bildiklerinizi uygulayacaksınız bencede öyle yapın bağzen herşeyi bilmek çok acı veriyor insana ........

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
119
konya
kadıncağız Türk tü dimii
hhhhhhhhıııııııııhııııııııııııı eved neyse arkadaşlar
herkese iyi çalışmalar...bakın çalışmazsanız sizi de ele geçirirler...!!!

:D:D:D:D:D

bonusonur

Üye
4 Kas 2006
116
0
arkadaşlar bağzılarımızın bilmedi o kadar olay oluyorki bağzıları bunun bir sır olarak kalmasını istiyor bağzılarıda bunu herkesle paylaşıyor söylemeyn kişiler sölemeklerinde haklı nedeni;deli zannediceklerinden...
size bişey diyecem deli dediğiniz kişi sizce delimi....
bence deyil..
nedeni insanlar beyinlerinin 3'de 1 ini kulana biliyor. 2 sini kulanan deli var sayılıyor nedeni kenini kontrol edememi..3 de 3 ünü kulanan biri düşünsenize... resmen ölür...
ben bunları ne kadarda yazsam da sizi bildiklerinizi uygulayacaksınız bencede öyle yapın bağzen herşeyi bilmek çok acı veriyor insana ........

arkadaşım haklısın insanlar beyninin 3/1 ini kullabiliyor.çünkü geri kalan 3/2 si bu dünyaya ayit değil. bazı şeyleri anlayamıyoruz hani diyoruz nasıl yaratıldık nası geldik anlıyoruz ama bir türlü idrak edemiyoruz kafamız beynimiz almıyor bazı olayları. ama ahirette beynimizin 3/3 ünü kullanıcaz işte o zaman anlıycaz herşeyi. kimse beynin 3/3 hatta 3/2 sini kullanamaz.

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
yokyav bu tür şeyler sadece ilieri düzey bijolojik araştırma ğeliştirme merkezlerinde olur ben inanmadım kadın travma yada ruh hastası olabilir

aatesc

Yeni üye
5 Şub 2008
17
0
Dalgasını geçenlerin dikkatine !!!!!
İnternetten "Brain Control" Yazın ilgili konuları okuyun. İngilizcenizin iyi olması gerekir. Bu sistemler dünyada birçok istihbarat örgütleri tarafından yıllar öncene bilinip kullanılmıştır. Mucidi Mr. H. Delgado olup ispanyoldur. İlk denemelerini maymunlar üzerinde yapmıştır çokça bilinen bir konudur. Gençlere bir tavsiyem olsun, duyduğunuz bir konuyu araştırmadan hemen gülüp ahkam kesmeyin. Araştırırn bilgi kirliliğine dikkat edin, sonra hüküm verin. Balıklama dalmayın ve minicik aklınızla yargılama yapmayın. Dünya çok tuhaf ve kötüye gidiş var. Bu gidişin bir parçası olmamaya özen gösterin. Böylelikle birtakım çevrelerin de işini kolaylaştırmayın. Hepinizin gözlerinden öperim. Dikkat Dikkat !!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.