Nasıl Hacker Olunur? + SSS

komando607

Üye
6 Eyl 2006
61
1
Nasıl Hacker Olunur?


Yazan: Eric Steven Raymond

Türkçe çevirisi: Yaşar ŞENTÜRK, Yalçın KOLUKISA, Necdet Yücel

Hacker Nedir?

Open Projects Network (Açık Projeler Ağı)[/LIST]ile iletişim kurun. LISC, yardım alabileceğiniz IRC kanalları da sunmaktadır.
[/list]Alıntı:Not
Türkiye'de Linux'a ve Açık Kaynak Yazılımlara değerli katkıları olan [URL="http://www.fazlamesai.net/
 

erbay

Yeni üye
23 Ağu 2007
1
0
qüzel paylaşım ama biraz cık ta qizli bilgileri açıga cıkarırsanız iyi olaktır sanırım Olursa Mutlu Olurum Arkdaşlar Hadi BYe Ben Kactım Görüşürüz!!!:D:D:D:D:D:):):):)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.