NASIL PLAY KOD HILESI YAPARİM (FAZLA URAŞMADAN)

skrosman

Katılımcı Üye
22 Haz 2019
299
123
root
Merhaba,
Sanırım bedava google play kodu almak istemişsin fakat bu mümkün değil sitelerede inanma hepsi virüslü yada dolandırıcı oluyor.
 

Eagleweb

Uzman üye
8 May 2021
1,768
843
Merhaba,
Dediğini anlamadım ama pay ödemeden bahsediyorsun galiba eğer ki data base erişimin yoksa yapamazsın, var olan sitelerdeki bilgilere aldanmayınız.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.