Nasıl Sahte Numara (Fake Number) Servisleri ve Fiziksel SIM Kartları Bulunur?

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Herkese selamlar,

Bu konuda sahte numara (fake number) alabileceğiniz servislerden ve nasıl fiziksel sim kartı bulabileceğinizden bahsedeceğim.

Öncelikle internetten kolayca bulabileceğiniz ücretli ve ücretsiz servislerle başlayalım.

Ücretsiz Servisler

-Ücretsiz servislerde genel olarak ABD, Birleşik Krallık ve Kanada numaraları yoğun bulunur. Bunları deneyebilirsiniz. Numara düşürmek zor olabilir kimisinde hemen sms gelir kimisinde art arda denemenize rağmen hiç çalışmaz vs.

-Ücretsiz servisleri tavsiye etmediğimi belirtmek isterim lakin ücretli servisleri kullanmak istemeyenler olduğu için birkaç tane öneri olarak bırakıyorum.

1- sms24

2- Freephonenum

3- Receivesms

4- GetFreeSMSNumber

Ücretli Servisler

-Ücretli servislerde birçok ülkeden numara bulabilirsiniz. Ayrıca birçok uygulama ve platform seçeceğiniz olur (WhatsApp, Twitter, Instagram, Facebook, Telegram, Google, Twitch, Amazon vs.)

-Ücretli servisleri tavsiye ettiğimi ve aktif olarak da kullandığımı da belirtmek isterim. Önereceğim servisler de daha önceden kullandığım ve halen kullanmakta olduğum servislerdir.

1- 5sim

*Daha önceden kullandım. Rus sitesidir. Ruble ile ödeme yapılıyor. İster kart ile ister kripto ile bakiye yükleyebilirsiniz.

*Ücretsiz numara servisi de var lakin ben kullanmadım ücretsiz servisini.

2- OnayTR

*Aktif olarak kullanmaktayım. Yerli bir servistir.

*Fiyatları ülkelere göre değişmekte ben genelde İngiltere, ABD ve Rusya hatları kullanıyorum. Hem daha kullanışlı hem de daha ucuz.

OnayTR Popüler Servisler

OnayTR Tüm Servisler

3- SMS-ACTIVATE . ru

*Rus servisidir.

*Bizzat kullanmadım lakin kullanan ve tavsiye eden arkadaşlarım var. Mini bir araştırma yaparak kolayca bilgi edinip paneli çözebilirisiniz.

*Ruble ile ödeme yapılıyor. Kripto ile ödeme sistemi var.

Fiziksel SIM Kartları

-Kimileri sanal numara istemeyebilir. Fiziki olarak elinde bir sim kartı olsun isteyebilir. Benim de kalıcı kullandığım sosyal medya hesaplarında tercihimdir. Özellikle İngiltere numaralarını ve Ukrayna numaralarını ben tercih ediyorum. Tabi kişiden kişiye göre değişebilir bu tercihler.

-Bu hatlarda genelde 90 gün boyunca gelen sms’leri alabilirsiniz. (Operatörden operatöre göre ve ya ülkeden ülkeye göre farklılık gösterebilir. Almadan önce muhakkak satıcının açıklamalarını okumanızı tavsiye ederim.)

-Kartlar genelde turist kartları olarak geçer. Kimsenin adına kayıtlı değildir genelde (satıcının yazdığı açıklamalarda ayrıntıları yazar). “Kullan at” olarak tabir edilir genelde.

-Hatlar yasalar değişmediği sürece ömür boyu açık olur.

-Fiziksel SIM kartlarını gittigidiyor, n11 gibi sitelerde bulabilirsiniz. Yabancı sim kartları olarak da Google’da aratırsanız farklı alternatifler bulabilirsiniz. (Ben gittidgidiyor ve n11 ‘i tavsiye ederim.)

İyi forumlar...

Bahadır-Şad

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Herkese selamlar,

Bu konuda sahte numara (fake number) alabileceğiniz servislerden ve nasıl fiziksel sim kartı bulabileceğinizden bahsedeceğim.

Öncelikle internetten kolayca bulabileceğiniz ücretli ve ücretsiz servislerle başlayalım.

Ücretsiz Servisler

-Ücretsiz servislerde genel olarak ABD, Birleşik Krallık ve Kanada numaraları yoğun bulunur. Bunları deneyebilirsiniz. Numara düşürmek zor olabilir kimisinde hemen sms gelir kimisinde art arda denemenize rağmen hiç çalışmaz vs.

-Ücretsiz servisleri tavsiye etmediğimi belirtmek isterim lakin ücretli servisleri kullanmak istemeyenler olduğu için birkaç tane öneri olarak bırakıyorum.

1- sms24

2- Freephonenum

3- Receivesms

4- GetFreeSMSNumber

Ücretli Servisler

-Ücretli servislerde birçok ülkeden numara bulabilirsiniz. Ayrıca birçok uygulama ve platform seçeceğiniz olur (WhatsApp, Twitter, Instagram, Facebook, Telegram, Google, Twitch, Amazon vs.)

-Ücretli servisleri tavsiye ettiğimi ve aktif olarak da kullandığımı da belirtmek isterim. Önereceğim servisler de daha önceden kullandığım ve halen kullanmakta olduğum servislerdir.

1- 5sim

*Daha önceden kullandım. Rus sitesidir. Ruble ile ödeme yapılıyor. İster kart ile ister kripto ile bakiye yükleyebilirsiniz.

2- OnayTR

*Fiyatları ülkelere göre değişmekte ben genelde İngiltere, ABD ve Rusya hatları kullanıyorum. Hem daha kullanışlı hem de daha ucuz.

OnayTR Popüler Servisler

OnayTR Tüm Servisler

3- SMS-ACTIVATE . ru

*Rus servisidir.

*Bizzat kullanmadım lakin kullanan ve tavsiye eden arkadaşlarım var. Mini bir araştırma yaparak kolayca bilgi edinip paneli çözebilirisiniz.

Fiziksel SIM Kartları

-Kimileri sanal numara istemeyebilir. Fiziki olarak elinde bir sim kartı olsun isteyebilir. Benim de kalıcı kullandığım sosyal medya hesaplarında tercihimdir. Özellikle İngiltere numaralarını ve Ukrayna numaralarını ben tercih ediyorum. Tabi kişiden kişiye göre değişebilir bu tercihler.

-Bu hatlarda genelde 90 gün boyunca gelen sms’leri alabilirsiniz. (Operatörden operatöre göre ve ya ülkeden ülkeye göre farklılık gösterebilir. Almadan önce muhakkak satıcının açıklamalarını okumanızı tavsiye ederim.)

-Kartlar genelde turist kartları olarak geçer. Kimsenin adına kayıtlı değildir genelde (satıcının yazdığı açıklamalarda ayrıntıları yazar). “Kullan at” olarak tabir edilir genelde.

-Fiziksel SIM kartlarını gittigidiyor, n11 gibi sitelerde bulabilirsiniz. Yabancı sim kartları olarak da Google’da aratırsanız farklı alternatifler bulabilirsiniz. (Ben gittidgidiyor ve n11 ‘i tavsiye ederim.)

İyi forumlar...

Bahadır-Şad
Eline Sağlık...

Nellogix

Uzman üye
3 Eyl 2021
1,109
872
🇹🇷 Türkiye/Ankara
Herkese selamlar,

Ücretsiz Servisler

1- sms24

2- Freephonenum

3- Receivesms

4- GetFreeSMSNumber

Ücretli Servisler

1- 5sim

2- OnayTR

OnayTR Popüler Servisler

OnayTR Tüm Servisler

3- SMS-ACTIVATE . ru

*Rus servisidir.

Fiziksel SIM Kartları

İyi forumlar...

Bahadır-Şad
Dostum listeye Textnow'u da ekler misin? Güzel paylaşım olmuş, emeğinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.