Nasıl Yedekleme Yaparım

Aliyeff.Niko

Yeni üye
25 Tem 2021
26
7
23
Merhaba deyerli THT üyeleri
pc e format atmam gerekiyo ama 13gb lık foto var
onları nasıl yedekleye bilirim?

İYİ FORMLAR!!!

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Merhaba deyerli THT üyeleri
pc e format atmam gerekiyo ama 13gb lık foto var
onları nasıl yedekleye bilirim?

İYİ FORMLAR!!!
Selam @Aliyeff.Niko ben genelde C ve D olarak diskimi bölüyorum. Sizin kaç diskiniz var? Sadece C varsa bulutları kullanabilirsiniz. C ve D varsa ve fotoğraflar C de ise D yi 15GB bölün ve fotoğrafları (yeni diskin E diski olduğunu varsayıyorum.) E diskine atın. Formatta C ve D diskini birleştirin. İşinize yaradıysa ne mutlu! İyi forumlar ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.