Ne karar Çıkar ?

WYS-eevee

Yeni üye
14 Kas 2021
38
13
Bence 3. ama bir durum var şimdi kış ayı geliyo ve vaka sayısı artma olasılığı yüksek artan vaka sayılarına karşı önlem alabilirler okulları ise kapatma olasılığı olabilir.
 

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
10,795
274
Osmaniye
Okulların tatil edilmesi şehir ekonomisine ciddi zarar verdigi aşikar malum ülke olarak bir kriz ile (Nakitpara) mücadele ediyorken bazı zorluklar ciddi boyuta erişmesikce okullarin tatil edilmesi ön görülemez.

Ama yinede belli olmaz kafalarina göre
Ne okul okuyorum nede okul okutuyorum :) relaxs yani no problem no sıkıntı
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.