Ne Mutlu Türkheckayim Diyene

Osmanli25

Yeni üye
24 Ara 2006
11
0
:yo NE MUTLU TÜRKHECKAYIM DIYENE:yo

Selamun Aleyküm Komutanlarim* Tegmenlerim* Er Kardeslerim.

Ben daha iki gün önce tanistim bu sayfa SANAL ASKERIYE Bölümü ile.
Ben gurbetten :( katiliyorum ASKERLER burda sanal dünya yöntemi biraz SIKI yardimlariniza ihtiyacim var

:diablo BIZLER TÜRHECKARLERIZ DOGRUYUZ CALISKANIZ VEDE CÖKERTENIZ :diablo

seymen25

Yeni üye
24 Ara 2006
10
0
selam eyy asker.aramiza hosgeldin insallah ilerde komutan olursun
allah yolunu acik eylesin

Osmanli25

Yeni üye
24 Ara 2006
11
0
ALLAH razi olsun mikado teymenim sagolun varolun. Yardimlarinizla cökertecegim insallah serefsiz amerikan e bütün VATANIMA düsman olan site devletlerini

Osmanli25

Yeni üye
24 Ara 2006
11
0
ALLAH razi olsun seymen asker kardesim. Sizlerle beraber insallah. Umarim el ele kol kola yikariz bu serefsiz düsmanlari.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.