Neden unutmanın silme tuşu işlemiyor ihanete

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
Hissetmiyorum...!
Şimdi yaktığım gri dumanlarla kaplı sigarayı hafifçe tutup yüreğime bastırıyorum...
Acı mı...Hissetmiyorum...
Ben acıların en büyüğünü...
Hani ayaz vurmuş bir sabahtı...Hani hafifte yağmur çiseliyordu gökyüzünden...Hani ben bir dere kenarına oturmuş içmiştim.Tam da çakır keyif olmuştum...Sonra senin yanına gelmiştim...Gözlerime bakmıştın.Öyle derin öyle sessiz çığlıklarla dolu bir bakıştı ki yüreğim titremişti...
korkuyorsun demiştin...Yok bişeyim dedim...Sustun...
Ölüm sessizliği sardı dünyayı...
Gömleğinin yakası açıldı hafiften...İhanetin kokusu sardı her tarafı...
İhanetin o ölmüş ceset kokusu...
Başım döndü...Nefesim daraldı sonra...Ruhum kalbimde yükselip boğazımda düğümlendi kaldı...
Sezen çalmaya başladı yüreğimde...Tükeneceğiz demeye başladı...
İşte biz o gün dedi...Tükeneceğiz demeden kapattım yüreğimin kaset çalarını...
O bana ait değil dedim kendi kendime...
Olabilir dedim...Yapabilir dedim...İsyan ettim sonra kendime...
İnkar etme sen onu başkasıyla paylaşamazsın...
O senin herşeyin...Sen onsuz bir hiçsin...
Sus yüreğim yalvarırım sus...
Gurur almış eline gümüş bıçakları seni öldürecek sus...

Lanet olsun...Tenine haram değdi sevdiğim...
Lanet olsun...Neden unutmanın silme tuşu işlemiyor ihanete...

Acı mı...? Hissetmiyorum...!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.