Nedir bu Fake ?

chAylAk_hAckEr

Yeni üye
23 Ara 2006
1
0
''Yüklemeye çalıştığınız dosyada form ögeleri olduğundan yüklemesi durdurulmuştur.'' diyo fake dosyasini yüklerken nerde yanlis yaptim acaba ??? bi yardim ediverin su çaylaga

DjEDqE

Yeni üye
24 Ara 2006
1
0
Kardeş paylaşım için çok saol bir arkadasımız bn bılıyorum demiş bilip bilmemek onemli degel bir seyler ogretmek onemli ...

çapari

Üye
27 Ara 2006
175
1
ellerin baya acımış anladıgım kadarıyla ellerine saglık diyimki bizlere daha çok bilgi akışı sagla üstadım

zet6666

Yeni üye
25 Ocak 2007
1
0
'Yüklemeye çalıştığınız dosyada form ögeleri olduğundan yüklemesi durdurulmuştur. diyooo kardeş bunu nası yapcaz bi yerde bi yanlışlık mı yapıyoruz yoksaaaa artıkkk kabul etmiyormu kodlarııı tanıyoda?ellerine sağlık ayrıca çok güzel bi anlatımm

ellessar

Yeni üye
9 Şub 2007
2
0
çok sağol kardeş herkezi aydınlatın ama bide bunu yiyenlerin bu işten kurtulacağını anlatsan çok ii olacak.msn adrtesim gitti yaww

[[[PiRaTe]]]

Yeni üye
16 Şub 2007
10
0
'Yüklemeye çalıştığınız dosyada form ögeleri olduğundan yüklemesi durdurulmuştur. diyooo kardeş bunu nası yapcaz bi yerde bi yanlışlık mı yapıyoruz yoksaaaa artıkkk kabul etmiyormu kodlarııı tanıyoda?ellerine sağlık ayrıca çok güzel bi anlatımm
ya kardeşim cewap wercek olan yokmu bu sitede herkes aynı soruyu soruyo bendede bu sorun war, takip ediyorum biri cewap yazcak diye bakıyorum "güsel, emeğine sağlık" gibi laflar LÜTFEN biri cewap wersin...

dragon007

Yeni üye
2 Mar 2007
12
1
gokcell kardes banada ingilizce olanindan istiyorum yani inglizce fake cunku yurt dusundayim turkce anlamiyorlar tesekurler paylasim icin....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.