Nedir bu Fake ?

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
Evet Arkadaşlar Bu Günlerde Herkes (Bu İşe Yeni Başlayanlar) Fake Mail Nedir Ne İşe Yarar Diyor ve Öğrenmeye Çalışıyor Peki
Nedir Bu Fake Mail İşte Bizim Konumuz Bu Yapacağımız İşlemler Sırasıyla;

1-)Fake Mail Nedir ve Ne İşe Yarar?
2-)Fake Mail Yapmak İçin Nelere İhtiyaç Vardır?
3-)Fake Mail Nasıl Yapılır...

1-)Fake Mail Nedir ve Ne İşe Yarar?

Fake mail günümüzde kullanılan belli başlı mail adreslerinin kullanıcı adı ve şifresini elegeçirmek için uygulananların en kullanışlısıdır.Fake mail
kullanıcının dikkatsizliğinden faydalanarak ona her zaman gördüğü bir sayfanın sahte kodlarını(fake) gösterip onun dalgınlığından faydalanıp
mail adresini çalmak için uygulanan yöntemdir.Yani adama bir link yolluyorsunuz adam buna tıkladığı zaman herzaman gördüğü ve kullandığı
mail servisinin ana sayfasını görüp hiç şüphelenmeden kendi eliyle size kullanıcı adı ve şifresinin yolluyor.Size de şifre ve gizli soruyu değiştirmek
kalıyor bunu html denilen kodları kullanarak yapıyoruz* bu kodlar sayesinde adam yooladığımız linke ne yazarsa yazsın bizim yönlendirme için
yazıdığımız mail adresimize gelir.

2-)Fake Mail Yapmak İçin Nelere İhtiyaç Vardır?

Hazır Fake Kodları En Altta başka fake kodlarıda werdim aynı işlemi o kodlara da uygulayabilirsiniz
Bu Kodları Upload Edebileceğimiz (Yükleyebileceğimiz) Bir Web Sitesi (Mynet in Kullanıcılarına Verdiği 10 Mb.lık Web Sitesi Bizim İçin İdeal)
Öncelikle 1 Adet PC (Bilgisayar ve Ek Donanım Klavye-Mause -Monitör Gibi )
Son Olarakta Bir Adet Kullanıcı Buda Siz.Birazcık Bilgisayar Kullanabilme Yeteneği .

3-)Fake Mail Nasıl Yapılır

Ewet arkadaşlar malzemelerin içerisindeki mynet in web sitesini nerden ve nasıl alacağınızı söylemek istiyorum öncelikle.Şimdi mynet tüm
kullanıcılarına 10 Mb.lık web sitesi veriyor.Bunu almak için
www.mynet.com dan bir adet mail adresi almanız yeterli.Mynet ten mail adresini alıp
mailimize giriyoruz.Üst kısımda 15-20 adet sekme war.Bunlardan en üst sırada soldan 3cü veyea 4 cü nde mysite yazmaktadır evet işte buldunuz
.Bunu tıklıyoruz açılan sayfada solda ki sekmelerden enüstte hazır site aracı sekmesine tıklıyoruz.Açılan sayfada bizi iki seçenek beklemekte
kişisel sitem ve kurumsal sitem.Biz kişisel sitemi seçiyoruz sağ altta dewamı seçiyoruz* diğerini seçersek ne olur bilmiyorum daha önce hiç
denemedim bi gün denerim .Sonra çıkan birkaç sayfa sadece formaliteden ibaret.Diğer sayfa*sayfada kullanmak istediğiniz ek sayfalarla ilgili
bir sayfa burdan sadece ana sayfayı seçmemiz yeterli ve tekrar sağ alt köşedeki dewama tıklıyoruz.Sonra ki sayfada formalite burdan
beğendiğinizi seçin bu arada sizden ana ve alt kategori belirtmek için 2 seçenek sunulacak bunları seçtikten sonra dewam demeyi unutmuyoruz
zaten devam demez iseniz ilerliyemezsiniz. Burasıda formalite olduğu için burayı da sallayın bu söylediklerimin arasında sizden bir klasör ismi
isterse onude sallayın hatta buraya salladım bile yazabilirsiniz .Sonra ki aşamalarda sizin web sitenizin anasayfası çıkıcaktır karşınıza
buralarda başlık buraya gelecek vb. gibi bişiler yazıyodur işte burasıda önemli aşağıda 8-10 seçenek wardır yazı ekle*resim ekle*link ekle*falan filan
ekle gibi seçenekler wardır.Biz biraz ortalarda bulunan sil sekmesine tıklıyoruz ve sayfadaki tüm yazı ve resimlerin yanındaki kutucukları
işaretliyoruz ve sağ alt köşeden dewamı tıklayıp sayfayı boşaltıyoruz işte bunu yapmaz isek daha sonra sistemimizde böyle bir web sayfası
kaydı bulunmamaktadır lütfen mynet e başvurun diye mynetin klasik web sitesi hatasını görüyoruz ama bunun sebebini bir türlü bulamadım .
Bulan warsa yazsın bizde öğrenelim.Sonra yine aşağıdaki seçeneklerden yazı ekle seçeneğini tıklıyoruz ve yine bir şey yazıp sayfamıza ekliyoruz.
Bunu sayfamızın rastgele bir yerine rastgele bir yazı yazarak yapıyoruz ve son olarakta aşağıdaki seçeneklerden siteyi yayınla diyoruz.Bu seferde
Bizden sitemiz yayınlamak için bir klasör ismi giriyoruz yani sallıyoruz .Herkes aynı şeyi yazmasın başka başka şeyler sallayın.Ewet burayıda
başarıyla salladıktan sonrayine üstteki linklerden siteyi yayınla seçeneğini seçiyoruz ve web sitemiz yayına girmiş oluyor ve artık sizinde dandikte
olsa bir web siteniz war.Şimdi yapacağımız işlem adres çubuğundaki linkin (hani hotmail i açmak için
www.hotmail.com yazdığımız yer warya orası)
ewet ordaki linkin son dört karakterini siliyoruz bunlar /sb/ bunları sildikten sonra tekrar hazır site sekmesini tıkladığımız yere geliyoruz bu bir
kısayol .Ewet burda daha önce hazır site aracı sekmesini seçmiştik bu sefer ise soldaki seçeneklerden dosya yöneticisini seçiyoruz.Ve açılan
sayfada biraz solda biraz aşağılarda sayfanın ortasında doğru olan dosya yükle seçeneğini seçip bekliyoruz.Artık fake kodlarını upload edeceğimiz
web sitemiz hazır (Sevinin).

Ve şimdi yukarıda verdiğim dört adet fake linkinden arzu ettiğimizi seçiyoruz benim verdiklerim mynet*yahoo ve 2 adet
hotmail fake mail kodları bunlardan birine tıklıyoruz.Sonra açılan sayfada üstte sırasıyla dosya-düzen ve görünüm sekmelerini görüyoruz burdan
görünüm sekmesine tıklıyoruz açılan bölümde alttan üçüncü olan kaynağı seçiyoruz.Ve fake mailin kodları olan html kodlarına ulaşıyoruz.Bunlar
size ilk başta çok karışık gibi gelebilir ama bir kez işin matığını çözdüğünüz de herşey çok daha basit görünecektir.Bu kodlar sayfamızda açıkken F3
e basıyoruz.Bu işlem sayfada arama yapmak için kullanılır.( Şimdi diyeceksiniz ki bizi iyice salak yerine koydun ama arkadaşlar benim msn'de
adamlar yeni metin belgesinin nerden açıldığını bilmiyorlar.Amacım arkadaşları hor görmek yada aşağılamak değil sadece çok az bilgileri var.Bu
yüzden ilerliyen satırlarda bu ve bunun gibi açıklamalar yapıcam lütfen hor görmeyin .)F3 e bastıktan sonra @ harfini aratıyoruz.Yaklaşık olarak
7 kez enter a basıyoruz ve benim msn adresim olan
[EMAIL="[email protected]

cd_murtaza

Yeni üye
11 Eki 2006
1
0
olmuyo be yüklüyorum fakeyi sonra yükle diyom bir öncesi dosya yükle denen bölme dönüyo ordaki adreside alır yapıstırırsam mynet mail giriş sayfası acılıyo hadi bi yardım be

yussuf

Üye
2 Eyl 2006
78
0
dosya yükle dedikten sonra bunlar form ögesidir diyo yüklemeyi durduruyo onu nasıl yapcaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.