NET Framework Downlaod indir

hocam78

Kadim Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
24702497ck7.gif

NET Framework 3.5 yazilimi .NET Framework 3.0 surumune eklenen yeni ozelliklere ilavelerde bulunmustur. Ornegin, Windows Workflow Foundation (WF), Windows Communication Foundation (WCF), Windows Presentation Foundation (WPF) ve Windows CardSpace’deki ozellik kumeleri. Ek olarak .NET Framework 3.5, bircok teknoloji alaninda, degisikliklerin bozulmamasi icin yeni derlemeler olarak eklenmis bazi yeni ozellikler icerir.
Bunlar asagidakileri icerir:

* Dil ile Tumlestirilmis Sorgu (LINQ) ve veri duyarliliginin derin tumlestirmesi. Bu yeni ozellik, ayni soz dizimini kullanarak bircok turdeki SQL verisi, koleksiyon, XML ve DataSet projeksiyonlarini filtreleyen, numaralandiran ve olusturan LINQ ozellikli dillerde kod yazmanizi saglar.
* ASP.NET AJAX, en populer tarayicilarin tumunde calisan daha verimli, daha etkilesimli ve yuksek duzeyde kisisellestirilmis Web deneyimleri olusturmanizi saglar.
* AJAX, JSON, REST, POX, RSS, ATOM ve bircok yeni WS-* standardi gibi WCF hizmetleri olusturmaya yonelik yeni Web protokolu destegi.
* WF, WCF ve WPF icin Visual Studio 2008′de, yeni is akisi kullanan hizmet teknolojisi dahil olmak uzere tam arac olusturma destegi.
* .NET Framework 3.5 temel sinif kitapliginda (BCL) bircok ortak musteri istegini karsilayan yeni siniflar.
Onemli! .NET Framework 3.5′in onceki yayim oncesi surumlerini yuklediyseniz, bu yuklemeyi calistirmadan once Program Ekle veya Kaldir’i kullanarak onlari kaldirmaniz gerekir.

Downlaod
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.