.net ve Framework nerden Çalışabilirim?

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olucak:)
Bir arkadaşım .net ve framework öğrenmek istiyor staj için nerden öğrenebilir ben udemy dedim ama bir de sizlere sorayım dedim . Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim :)
Herkese İyi Forumlar:)

xAnonimx

Üye
15 Nis 2021
137
14
cd/users/xAnonimx/root.txt
Sana tam 24 tane yer vericem buralardan çalışabilir
1-BitDegree
2-Coursera
3-Code Academy
4-edX
5-Khan Academy
6-Codewars
7-Udemy
8-Dash General Assembly
9-Free Code Camp
10-Code Conquest
11-MIT Open Courseware
12-The Odin Project
13-W3SChools
14-Hacker.io
15-Bento.io
16-Code Avengers
17-Solo Learn
18-Google Android Training
19-Upskill
20-Plural Sight
21-Codeasy.net
22-Hack.pledge
23-aGupieWare
24-Edabit

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Sana tam 24 tane yer vericem buralardan çalışabilir
1-BitDegree
2-Coursera
3-Code Academy
4-edX
5-Khan Academy
6-Codewars
7-Udemy
8-Dash General Assembly
9-Free Code Camp
10-Code Conquest
11-MIT Open Courseware
12-The Odin Project
13-W3SChools
14-Hacker.io
15-Bento.io
16-Code Avengers
17-Solo Learn
18-Google Android Training
19-Upskill
20-Plural Sight
21-Codeasy.net
22-Hack.pledge
23-aGupieWare
24-Edabit
Teşekkür ederim hocam. Arkadaşı bilgilendireceğim:)

boole

Yazılım Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
732
194
.Net Core
Bir arkadaşım .net ve framework öğrenmek istiyor staj için nerden öğrenebilir ben udemy dedim ama bir de sizlere sorayım dedim . Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim :)
Merhaba,
Arkadaşınız seviyesine ve durumuna bağlı olarak alması gereken ders değişmesi gerekiyor platform olarak udemy güzel ve bir çok içerik bulabilirisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir husus var yalnız, bu dediğim hem Türkçe hem İngilizce kaynaklarda çöp olanlar olabiliyor içlerinde bu yüzden buna dikkat etmeniz konusunda size hatırlatıyorum çünkü bazı eğitimler başlıkta yazdığı kadar nitelikli olmuyabiliyor veya güncel olmuyor. O yüzdem udemy olsun farklı bir platform olsun aldığınız içeriğin konularına vs bakınız. Gerçi öğrenmek için aldığınızdan dolayı bunu pek anlayamayabilirsiniz ama diğer içerikler ile bu tür özellikleri kıyasladığınızda durumun farkına varacaksınız.

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
626
/802.1x/
Merhaba;
Udemy & YouTube ikilisini öneririm. Engin Demiroğ hoca bu işin üstatlarındandır ve ücretsiz bir çok eğitimi mevcuttur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.