İndirme yapabileceğim bir program arıyorum?

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,373
113
3301/1.1.ano
film indirmek için programa gerek olduğunu düşünöüyorum

internet download manager yada herhangi bir download manager ile indirebilirsin kaçak film yayınlayan sitelerden filmin üstüne sağ tıklayarak yada html kodlarından filmin linkine bakarak oradan indirebilirsin

iyi forumlar..

nickname2301

Yeni üye
24 Eki 2015
43
0
istanbul
film indirmek için programa gerek olduğunu düşünöüyorum

internet download manager yada herhangi bir download manager ile indirebilirsin kaçak film yayınlayan sitelerden filmin üstüne sağ tıklayarak yada html kodlarından filmin linkine bakarak oradan indirebilirsin

iyi forumlar..

teşekkürler kaçak sitelerin çoğu yavaş linkleri ekliyorlar ondan dolayı program istiyorum

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,584
113
uzay
Merhaba,

internette gezerken her türlü dosya, video indirmesi yapabileceğiniz İDM programı vardır. Bununla video indirebilirsiniz lakin bildiğim kadarıyla netflix engelliyor bu programı harici sitelere bakmanız gerekebilir iyi forumlar

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
188
51
Merhabalar Sayın Üyemiz

Herhangi bir Download Manager işinizi görecektir diye düşünüyorum. Download Manager sayesinde istediğiniz filmi rahatlıkla indirebilirsiniz.

Hayırlı Günler. İyi Forumlar...

Narisca

Katılımcı Üye
11 Mar 2021
421
198
Londra
Merhaba, iyi günler.
Aşşağıdaki adımları uygulayarak indirme programını kurabilir ve kullanabilirsiniz.

1- Google'yi açınız ve İnternet Download Manager yazarak indiriniz.
2- İndirdiğinizde kurulumu çalıştırınız.
3- Kurulumu yapınız.

Dosya indirme =

1- Kurulum yaptığınızda Google Chrome içni eklentisi olacaktır onu kurunuz.
2- URL Ekle bölümünden indireceğiniz dosyanın URL'sini ekleyerek indirme yapabilirsiniz.
3- Veyahut Google Chrome'yi eklentiyi kurduktan sonra kapatıp açınız ve indirme linkine girerek indirdiğinizde otomatik program açılıp size İnternet Download Manager'den indirilsin mi diye soracaktır evet diyerek otomatik o şekildede indirebilirsiniz. Downloads klasörüne 4 adet klasör oluşturacaktır onların içine bakabilirsiniz.

26 Haz 2016
2,818
596
Yts gibi torrent sitelerinden torrent programı kullanarak İngilizce dilinde film indirebilirsiniz. Altyazıları da Türkçe altyazı olarak Google da Türkçe Altyazı araması yaparak kaliteli çeviri sitelerinden altyazı indirebilirsiniz. Gom player vlc gibi video oynatma programları ile filmi açtıktan sonra sürükle bırak yöntemi ile altyazılı filmler izleyebilirsiniz. Altyazı ve filmin uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.