New Android X-Spy Casus uygulaması 2022 ByZehirX

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
Android X-Spy Casus Uygulaması
V3 özellikleri
Sdk minimum-4.4
Api level minimum-19
Kaynak kodu-By Zehirx
Versiyon geçmişi-1.verison 2.version

İzinler
Arama kaydı (İptal)
Dosya erişimi (İptal)
Rehber erişim (İptal)
Mesaj erişimi (Evet)
Antivirüslere yakalanmamak için ve güncellenen google izinleri için bizim talebimiz 1 izin istemek.
Geçmiş versiyonlarında bu sorun değildi ama bugün ki versiyonlar için 12,13 ve ilerisi için küçük bir önlem almış olduk.

Apk dosyalari paylasılmadı bunun sebebi kişisel bir proje olduğu için yani 1.ve 2.versiyonlardaki kurallar geçerli o konuları okumanız gerek
Link
Lütfen yukarıdaki linke tıklayın ve açılan konuyu okuyun

Saygılar sevgiler ByZehirX

SDK minimum level

Anlatim ve kullanım videosu

Anti Log Casus Uygulaması
2021/Android Anti Log Spy Casus Apk Foruma Özel
Bu uygulamayı tekrar güncelleme listesine aldım bilginiz olsun

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,812
31
MyKrallife
Android X-Spy Casus Uygulaması
V3 özellikleri
Sdk minimum-4.4
Api level minimum-19
Kaynak kodu-By Zehirx
Versiyon geçmişi-1.verison 2.version

İzinler
Arama kaydı (İptal)
Dosya erişimi (İptal)
Rehber erişim (İptal)
Mesaj erişimi (Evet)
Antivirüslere yakalanmamak için ve güncellenen google izinleri için bizim talebimiz 1 izin istemek.
Geçmiş versiyonlarında bu sorun değildi ama bugün ki versiyonlar için 12,13 ve ilerisi için küçük bir önlem almış olduk.

Apk dosyalari paylasılmadı bunun sebebi kişisel bir proje olduğu için yani 1.ve 2.versiyonlardaki kurallar geçerli o konuları okumanız gerek
Link
Lütfen yukarıdaki linke tıklayın ve açılan konuyu okuyun

Saygılar sevgiler ByZehirX

SDK minimum level

Anlatim ve kullanım videosu

Anti Log Casus Uygulaması
2021/Android Anti Log Spy Casus Apk Foruma Özel
Bu uygulamayı tekrar güncelleme listesine aldım bilginiz olsun
Hocam buram buram emek kokuyor elinize kolunuza sağlık android programlardan bahseden birini duyarsam sizden iyisini tanımam :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
2019 Yılında geliştirilen bir projenin 2022 yılında düzenlenip modifiye edilip tekrar kullanılabiliyor olması şahsım adına sevindirici. Android developer mühendisleri 2 kere permission değişimi gerceklestirdiler ve uygulamayı 2020,2021 yıllarında test ettigimde hiçbir engele takılmadan çalıştığını gördüm inanilmazdı @zztri dostuma kaynak kodlarını verip inceletecem cidden nasıl böyle birşey oluyor diye. Tabi sizler şuan benim ne demek istedigimi anlamazsiniz belki 3,5 kişi anliyordur ne yazdığımı.

Bir kaç sorun vardı tabi ama sdk onarımı işe yaradı ufak tefek problemleride çözmüş olduk. Bu arada Virüs total halen çok temiz :)

Root yok
Port yok
Rat yok
Ama sorunda yok mükemmel

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,458
Shibuya
Ellerinize sağlık. Bu şekilde Port'a ihtiyaç olmadan çalışması, daha sonra elde ettiği verileri otomatik düzenleyerek daha "anlaşılır" bir biçime getirmesi güzel bir özellik olmuş. ☺️🙂

11 Şub 2019
83
6
2019 Yılında geliştirilen bir projenin 2022 yılında düzenlenip modifiye edilip tekrar kullanılabiliyor olması şahsım adına sevindirici. Android developer mühendisleri 2 kere permission değişimi gerceklestirdiler ve uygulamayı 2020,2021 yıllarında test ettigimde hiçbir engele takılmadan çalıştığını gördüm inanilmazdı @zztri dostuma kaynak kodlarını verip inceletecem cidden nasıl böyle birşey oluyor diye. Tabi sizler şuan benim ne demek istedigimi anlamazsiniz belki 3,5 kişi anliyordur ne yazdığımı.

Bir kaç sorun vardı tabi ama sdk onarımı işe yaradı ufak tefek problemleride çözmüş olduk. Bu arada Virüs total halen çok temiz :)

Root yok
Port yok
Rat yok
Ama sorunda yok mükemmel
Elinize sağlık hocam dm bakabilir misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.