NewsLeecher 3.8 Beta 5

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

NewsLeecher, yeni bir Usenet dosya innDirme uygulamasıdır.

NewsLeecher ile UseNet üzerindeki filmleri, resimleri, MP3 dosyalarını ve bilgisayar uygulamalarını rahatlıkla arayıp inndirebilirsiniz. Eğer uzman bir UseNet kullanıcısı iseniz bu program, gelişmiş arayüzü ve üstün tarama motoru ile vazgeçilmez UseNet uygulamalarınızdan birisi olacaktır.
NewsLeecher, değişik bir motor kullanarak sizin Usenette aradığınız dosyayı en hızlı kullanıcıdan innDirmenize olanak sağlar. Her sunucuda 99 adet yansı kullanarak hızınızı sonuna kadar kullanmanızı ve çoklu parçalar halinde de innDirme yapabilmenizi sağlar. Böylece sanki bir paylaşım programı veya InnDirme Yöneticisi kullanıyormuşsunuz gibi parçalı olarak dosya çekebilir ve UseNet'in hızını ve güvenliğini sonuna kadar kullanabilirsiniz.
Not : Programı deneme süresinden sonra da kullanabilmek için 35$ ödemeniz gerekmektedir.


https://tik.lat/BGPj6
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.