Nicklerle Video Çalışması Kayıt

Devamı Gelsin mi?

• Evet

Oy: 43 97.7%
  • Hayır

Oy: 1 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

raistaron

Katılımcı Üye
8 Tem 2020
700
310
neutron
Merhaba değerli THT üyeleri. Bir zamanlar popüler olan fakat şimdi unutulmaya yüz tutmuş bir aktiviteyi tekrar canlandırmak istedim. Bu aktivitenin tekrar yapılmasını isterseniz bu konu altında katılıyorum yazarak sonra gelecek videoya adınızı yazdırırsınız. Anket çokluğuna göre yeniden yapılacaktır. Tekrar gelecek video aynısı veya benzeri olabilir. Video örnek olması adına kısa tutuldu katılım olursa güzel ve yaratıcı bir içerik çıkarmaya çalışacağım. Bu konu altına "Katılıyorum" yazmanız yeterli olacaktır.

Katılıyorum
Elinize sağlık hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.