Njrat Kullanımı (Dns kurulumu, Detaylı anlatım)

OnTrigger

Yeni üye
21 Eyl 2022
26
12
Merhaba arkadaşlar ufak bir araştırma sonucu Njrat kurulumunu göremedim forumda bu nedenle kendim bir konu açmaya karar verdim. Öncelikle yazılımı indirmekle başlıyoruz unutmayın bu bir rat bu yüzden anti virüslerin bol bol virüs tespit etmesi çok doğal emin olmak isteyenler sanal makineden açıp deneyebilir yazılımı.

Dosya.co Dosya.tc VirusTotal

Yazılımı indirdikten sonra artık kuruluma geçebiliriz arkadaşlar kurulum için ihtiyacımız olan bir yazılım daha DuckDns'dir. Bu yazılım sayesinde bağlantı kuracağız onun için önce web sitesine giriş yapıyoruz.
DuckDns
Ardından giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra
5n68r8f.png

Ana sayfada şöyle bir şeyle karşılaşıyor olmamız gerekiyor buradan "Domains" kısmına gelip yeni bir domain ekliyoruz.
rv8bc04.png

eklediğimiz domain aşağıda gözükecektir. Bu işlemden sonra yazılımı indirmemiz gerekiyor bunun için
DuckDns şu linki kullanabilirsiniz açılan ekrandan kendi işletim sisteminizi seçin ve indirmeye başlayın arkadaşlar.

Yazılım indikten sonra açın.

p8zncfv.png


Şu kısımdayken sağ tıklayın DuckDns Settings yazısına basın. Şimdi açılan kısımda birkaç ayar yapmamız gerekiyor önce DuckDns sitesine gelin.

Ana sayfada şöyle bir ekrana geleceksiniz.

porlhwt.png


Buradaki tokeni alın ve açmış olduğunuz DNS adresini alın.

rrcf2p2.png


Gösterdiğim şekilde bu ayar kısmına yazın ve OK diyin.

Şimdi sırada port açmamız gerekiyor bunun için stabil bir ip adresine sahip olmalısınız dinamik ip adresine sahip olanlar maalesef bu adımdan sonrasını okumasınlar :)

Öncelikle modem arayüzüne giriş yapıyoruz benimki 192.168.1.2 ardından NAT kısmına geçip port açıyoruz arkadaşlar bu kısımda tamamen sizin için özel olduğundan es geçiyorum çünkü arayüz olarak her modem farklıdır. Kendi modem modelinizle aratarak port açma konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız olursa bana yazın.

Unutmadan açacağınız port "1604" (aslında diğer hizmetlerle çakışmadığı sürece istediğiniz portu açabilirsiniz.) ve TCP/UDP olarak açmanız gerekiyor eğer sizde bu seçenek yoksa 1 tane TCP 1 tane UDP açarsanız yine aynı işlevi görecektir.

Tüm bunlardan sonra yazılımı çalıştırıyoruz.

2di9bk5.png


Burada açmış olduğumuz portu yazarak START butonuna tıklıyoruz. Ardından kurulum yapmak için aşağıda bulunun BUILDER yazısına basıyoruz.

iao0zvv.png


Burada HOST kısmına almış olduğunu DNS adresini yazın örnek olarak benimki lenka00.duckdns.org onu HOST kısmına yazın PORT kısmına ise açmış olduğunu portu yazın. Konuyu çok uzatmamak için özellikleri es geçeceğim zaten aşağı yukarı herkesin bakıp anlayabileceği şeyler bu adımdan sonra Build butonuna basın ve virüsü kaydedin.

Build edilen bu dosyaya kurban tıkladığı zaman şöyle bir görüntü oluşur.

6scv1gn.png


hx22vod.png


Sağ tık atarak dilediğiniz şeyi yapabilirsiniz :) Soru ve sorunlarınız olursa lütfen çekinmeyin ve yorum bölümünde belirtin iyi günler dilerim.
Bir sonraki konumda Njrat'ın tüm özelliklerine değinebilirim bilmiyorum zaman gösterecek :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.