Çözüldü No bootable device hatası Yardım Gerekiyor İçerii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,899
2
Öncelikle herkese iyi forumlar.
Arkadaşlar bugün acer aspire 5742G Markalı laptopu açtım ve PXE ROM hatası aldım her neyse bu hatayı hallettik BİOS'tan sonra ise o yazılar gitti bu seferde aynı şekilde pxe gibi laptopun açılışta No bootable device -- insert boot disk and press any key yazmaya başladı herhangi bir tuşa basınca yine aynısı yazıyor napcağımı bilemiyorum yardım edebilecek varmı?
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,899
2
Hocam 7 saattir uğraştım laptopun içine bakarken bir gariplik geldi gözüme çarptı hddyi ters çevirip taktım dediğiniz gibi de disabled yaptım F12 networkuda disabled yaptım şimdi açıldı konu kilit..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.