Nükleer Füze Fırlatılırsa Olacaklar?

maximum017

Üye
17 Eyl 2006
65
20
Manisa

Nükleer felaket senaryoları gerçek olur, bir nükleer bomba ülkenize atılırsa, hatta nükleer savaş çıkarsa neler yaşanır? Nükleer füze fırlatılırsa olacaklar ve hatta hükümet nasıl tepki verir bunu anlamak için varsayımsal bir kıyamet senaryosu oluşturduk.

Varsayımsal kıyamet senaryomuzda nükleer füze hedefi olarak Türkiye’yi seçtik. Varsayımsal düşman olarak da Kuzey Kore yi seçelim mesela. Kuzey Kore kıtalar arası balistik füzeye sahip hatta her fırsat bulduğunda boşa sallayıp gövde gösterisi yapmayı da ihmal etmeyen bir ülke bildiğiniz gibi. Kim Jong-un nükleer bombaları tam hıza ulaştıklarında saniyede yaklaşık 6 km hızla seyahat etme kabiliyetine sahip olduğu iddia ediliyor. İstanbul’a ulaşması nükleer bombaya ve diğer faktörlere bağlı olarak yaklaşık 30 dakika gibi belki de daha az bir süre alacaktır.

Ben videoda anlattım ama bu konu altında sizlerinde farklı görüşlerini merak ediyorum? Sizce neler olur?

maximum017

Üye
17 Eyl 2006
65
20
Manisa
çok iyiymiş yanlışlıkla füze xD birde düşünsene aynı haberi Kuzey Kore den :) Tosuncuk çıkıyormuş yanlışlıkla Japonyaya nükleer attık diye :ROFLMAO::ROFLMAO:

CasPeRAB

Uzman üye
7 Kas 2021
1,146
461
TR❤AZ

Nükleer felaket senaryoları gerçek olur, bir nükleer bomba ülkenize atılırsa, hatta nükleer savaş çıkarsa neler yaşanır? Nükleer füze fırlatılırsa olacaklar ve hatta hükümet nasıl tepki verir bunu anlamak için varsayımsal bir kıyamet senaryosu oluşturduk.

Varsayımsal kıyamet senaryomuzda nükleer füze hedefi olarak Türkiye’yi seçtik. Varsayımsal düşman olarak da Kuzey Kore yi seçelim mesela. Kuzey Kore kıtalar arası balistik füzeye sahip hatta her fırsat bulduğunda boşa sallayıp gövde gösterisi yapmayı da ihmal etmeyen bir ülke bildiğiniz gibi. Kim Jong-un nükleer bombaları tam hıza ulaştıklarında saniyede yaklaşık 6 km hızla seyahat etme kabiliyetine sahip olduğu iddia ediliyor. İstanbul’a ulaşması nükleer bombaya ve diğer faktörlere bağlı olarak yaklaşık 30 dakika gibi belki de daha az bir süre alacaktır.

Ben videoda anlattım ama bu konu altında sizlerinde farklı görüşlerini merak ediyorum? Sizce neler olur?
Güzel Olmuş Ellerine Sağlık

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,027
1,057
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde

Aynstan dediği çıkar 3.dunya savaşını bilmem ama 4.dunya savaşı taş ve sopalar ile olur bu rusya yüzünden bu olcak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.