Numaradan bilgi toplama

13 Mar 2021
94
20
Meraba, imkânsiz diye birşey yoktur. Numara ile bilgi toplamak için size nuumara adlı uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyorum. O uygulamaya merak ettığiniz telefon numarasınıı yazın. Karşınıza sonuçlar gelecek. Başkalarının o numarayı nasıl kaydettiğini öğrenmiş olacaksınız. Bu da işinize yarar diye düşünüyorum.Uygulama tamamen ücretsizdir. İyi forumlar.

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
630
43.822302, 87.616875
Meraba, imkânsiz diye birşey yoktur. Numara ile bilgi toplamak için size nuumara adlı uygulamayı indirmenizi tavsiye ediyorum. O uygulamaya merak ettığiniz telefon numarasınıı yazın. Karşınıza sonuçlar gelecek. Başkalarının o numarayı nasıl kaydettiğini öğrenmiş olacaksınız. Bu da işinize yarar diye düşünüyorum.Uygulama tamamen ücretsizdir. İyi forumlar.
Getcontact ile ilgili (uzak durun bu uygulamadan) bu tür uygulamalar dan uzak durun çok büyük bir tehlike arz ediyor

Son düzenleme:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,373
113
3301/1.1.ano
cia database mernis database 2017 egm database ve bir çok database daha var bunlara arama motoru kurup bakılıyor ancak bu şekilde mümkün yada bazı yerlerde para karşılığı bilgileri satıyorlar çok şey var yani anlayacağın gayet mümkün ancak senin yapman pek mümkün gibi gözükmüyor

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,961
1,056
Kayseri
Merhabalar, belirli uygulamalar ile o telefon numarası kime aitse onun ismini ve soy ismini bulabillirsiniz. Onun dışında çok bir işinize yaramaz.

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,778
251
85
Kayseri
Nuumara şuan piyasadaki en iyilerindendir. Konu sahibi arkadaş bu uygulamayı denesin biraz reklam geçme sıkıntısı olabiliyor tekrar sorgu yapın.

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
13
21
Selamunaleyküm komutanlarım, devrelerim numarasını bildiğim bir kişi hakkında nasıl bilgi toplarım
Aleyküm selam öncelikle sana şunu diyim . Telefon numarasından bi bilgi toplayazsın yani böyle bişey olsaydı hiçkimse güvenil değildi. herkes herkesin açığının peşinden koşardı fakat sana bi yol göstereyim onu kullarak ulaşmak istediğin bütün bilgilerin 10 katılna ulaşabilirsin tek yapman gereken kendin oluşturacağın bi trojan virüsü sosyal mühendislik ile o numaraya gönderebilirsen istediğin her şeyi yapabilirsn. tabi bunu gönderdikten sonra karşı tarafın bunu indirmesi lazım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.