O BİR İNDİRME KRALI**İnternet Download Man. 5.05.3-**Rapİdle Beraber İndİr *Son SÜrÜm

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
idmpu8.gifYeni sürümüyle RAPİDSHARE sitesinle indirme yapabiliyor.

BURADAN

VE DAHASI
RAPİDSHARE İLE BERABER İNDİRMESİ İÇİN İNDİRİLENLER-SEÇENEKLER KISMINDA AYARLAR BÖYLE OLMALI.
SADECE BU 2.SIRADAKİ KUTU İŞARETLİ OLMALI

İNANMAYANLAR RAPİDDEN İNDİRDİĞİNİ GÖRÜN
BU VİDEO SADECE 176 KB
[url]https://tik.lat/dnGYw


LİNKLERİ NASIL YAKALADIĞINI İZLE:425 KB
https://tik.lat/LzJfR

buda caps:
fdfdne7.png
Download hızınızı oldukça arttıran bir program.Idm nin birçok download yöneticisinden hızlı olması popüler olma sebeplerinden biri.

Programın en önemli özelliği Internet explorer, Mozilla, Netscape (6 ve sonrası) ve Opera tarayıcılarına gelen bütün linkleri yakalayabiliyor olması.Yani flashget yada fresh download gibi programların en büyük zaafları bu programda halledilmiş.

Başka bir farklı özellikte bir download'ı istediğiniz saate ayarlayabilmeniz.(Shedule).Mesela dial up bağlantınız var ve bağlantının yavaşlığından şikayetçisiniz.Idm ile download etmek istediğiniz saati belirliyorsunuz ve download bitince program bilgisayarınızı otomatik olarak kapatıyor.

Internet download manager ile çeşitli kısa yolları kullanarak ta işlemleri kolaylaştırabilirsiniz, eğer bir dosyanın IDM ile otomatik olarak inmesini istemiyorsanız Alt tuşuna basılı tutarak idm yi devre dışı bırakabilirsinizİdm hızı ve gelişmiş özellikleri nedeniyle download yöneticileri arasında en popüler olan programlardan.Uzun süre aradığımız tam browser entegrasyonu ise sadece bu programda var.

Program otomatik link yakalama özelliği sayesinde hiçbir linki kaçırmıyor ve diğer download yöneticilerden farklı olarak kaydedilecek veriyi önce data paketlerine ayırıp ayırdığı veri paketlerini açtığı çoklu protokoller (thread) sayesinde hızlı bir şekilde indiriyor ve indirdiği paketleri download işlemleri bittiğinde birleştirerek download hızınızı maximuma çıkarıyor
.
Download hızını 5 kat arttırdığı söyleniyor.

O EN HIZLI İNDİREN, DAHA HIZLISI OLMAYAN.RAKİBİ OLMAYAN,LİNKLERİ AFFETMEYEN YAKALAYAN,RAPİDLE YADA BAŞKA DOWNLOAD SİTELERİYLE BERABER İNDİREN,İNDİRİM HIZI 512 KB İNTERNET HIZINDA ÇOĞU ZAMAN 75-80KB/SEC HIZINA ÇIKAN BİR DELİ

alıntıdır
 

haticeberin

Yeni üye
15 Kas 2006
6
0
dogru kurduk ama 30 gun sonra register yap diyor en debir yerden buldum yapistirdim sonra herseyde problem cikartiyor sizde bu internet download manager in key varsa yazabilirmisiniz
name:
surname:
email:
serial number:
bunlari yazip gondeririseniz sevinirim
[email protected] adresim
 

^^KoZa^^

Üye
10 Eyl 2007
104
0
En Gıcık Olduğum Şey; Konunun açılıp'da Adam Akıllı Bir Bilgi Verimemesi...
İnsan Bir link sunar Ve Keygeni'nide verirz. Bizde Sana Coşkuyla Teşekkür Ederiz.

'' Haksızmıyım Arkadaşlar? ''
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.