ÖBA Otomatik Oynatıcı v1.2.2

Mehmet_22

Yeni üye
27 Tem 2022
18
16
v1.1 = https://www.turkhackteam.org/konular/oba-otomatik-oynatici.2020756/
v1.2.1 = https://www.turkhackteam.org/konular/oba-otomatik-oynatici-v1-2-1.2020868/

Yenilikler
Arayüz geliştirildi.
Hata yakalama geliştirildi. Program artık beklenmedik bir şekilde durduğunda uyarı verecek.
Programın stabilitesi arttırıldı.

Maalesef executable halini paylaşamıyorum, ancak kaynak kodlarını kendiniz çalıştırabilirsiniz:

Anahtar kelimeler
öba otomatik video oynatma
öba otomatik oynatma
öba otomatik oynatıcı
öba video hızlandırma
öba uzman öğretmenlik
öba uzman öğretmenlik videolarını hızlandırma
öba eğitim değerlendirme

Son düzenleme:

Helmsys

Yazılım Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,649
Yazdığınız kod çok düzenli olmuş. Oop kullanımı da bir hayli iyi.

Bence projeyi yavaştan pyqt kütüphanesi kullanarak yapmaya başlayın, versiyon güncelleme ekleyin, bir arayüzü güzel yapacak şeyleri de ekleyin.

Readme dosyasına projeden görüntüler koyun çünkü öylesi çok daha okunaklı oluyor.

util diye bir python dosyasındansa util adında bi klasör içerisine ilgili işleri barındıran python dosyalarını yerleştirebilirsiniz.

Yıldızladım

Elinize emeğinize sağlık.

Mehmet_22

Yeni üye
27 Tem 2022
18
16
Yazdığınız kod çok düzenli olmuş. Oop kullanımı da bir hayli iyi.

Bence projeyi yavaştan pyqt kütüphanesi kullanarak yapmaya başlayın, versiyon güncelleme ekleyin, bir arayüzü güzel yapacak şeyleri de ekleyin.

Readme dosyasına projeden görüntüler koyun çünkü öylesi çok daha okunaklı oluyor.

util diye bir python dosyasındansa util adında bi klasör içerisine ilgili işleri barındıran python dosyalarını yerleştirebilirsiniz.

Yıldızladım

Elinize emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim hocam. Otomatik güncelleme sistemini en yakın sürümde yayınlamayı planlıyorum ben de. Arayüze ne eklememi önerirsiniz? Arayüzün tasarımı tamamlanınca pyqt de yazmayı düşünüyorum. Readme dosyasını evde olmadığım için iyi hazırlayamadım. En yakın zamanda onları da düzelteceğim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.