ÖBA Otomatik Oynatıcı v1.3.3 & v1.3.2

Mehmet_22

Yeni üye
27 Tem 2022
18
16
Yenilikler
  • Sürüm denetleyicisindeki bazı hatalar giderildi.
  • Arayüz tasarımı düzenlendi.
  • Arayüz hataları giderildi.

THT adminleri, beni büyük hayal kırıklığına uğrattınız. Emek verdiğim konuyu hiçbir şey söylemeden silmeniz hiç hoş değil. Bir sıkıntı varsa konuyu silmeden münazara ederek çözelim. Ha sadece virustotal için sildiyseniz, bazı antivirüsler uygulama bir sfx arşivi olup çalıştırıldığı zaman gerekli dosyaları geçici olarak çıkarttığı için pozitif buluyor. Gördüğüm kadarıyla da ismini duyurmuş olan antivirüslerin çoğu da negatif buluyor. Sorunu çözmek için parayla kod imza sertifikası mı alayım anlamadım.

Program hakkında konuşacak olursam, v1.4 sürümünde pyqt ile yazdığım programı yayınlayacaktım. Ancak programın içinin oldukça "boş" olduğunu gördüm. Bu yüzden programın en yakın sürümlerinde programın kendisini geliştirmeye karar verdim. Pyqt ile yazılan halini çok daha ileri sürümlerde yayınlamayı düşünüyorum.

GitHub

Virustotal (Dediğim gibi, sfx arşivi olduğundan pozitif bulunuyor. İsterseniz kendiniz de behavior kısmından ne yaptığını görebilirsiniz. Programın kaynak kodu src/run.py dosyasıdır.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.