Oda tasarım programına ihtiyacım var

DarkBird

Yeni üye
16 May 2022
34
4
Bütün üst rütbelere ve devrelerime selam ,

İhtiyacım olan bilgi : Bir odayı sanal ortamda tasarlamak için gerekli program nedir?

İç mimarlık uygulaması gibi olsa da olur pek bir bilgim yok .

Kendi odamı sanal ortamda tasarlayıp nasıl olacağını kontrol etmek istiyorum destek olursanız sevinirim .

Saygılarımla . 🇹🇷

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,620
3,368
Россия
Auto Deskt 3ds Max

Auto Cat İse temelini yapıp 3ds max ile şekilendirebilirsiniz

Detaylı bilgi almak isterseniz şefim

Sitesine bir kücük araştırma yapabilirsiniz kolay gelsin sadece bir öneri :)

Bodyguardhero

Yeni üye
23 Nis 2020
46
6
Kardeşim senin yerine kendimi koyarak söylüyorum; sketchup kullan render içinde lumion kullan fakat lumion kullanabilmen için iyi bir bilgisayarın olması lazım eger orta halli bir bilgisayarın varsa lumionun eski sürümlerini (düşük sürümleri) kullanabilirsin

VoltD

Yeni üye
19 Eyl 2019
5
0
3DS Max öneriyorum kullanımı diğer programlara göre zor veya kolay olabilir ama genel olarak bu işle uğraşan arkadaşlarımdan gördüğüm kadarı ile 3DS Max kullanıyorlar şimdiden kolay gelsin.

🇹🇷

zaferkasirga

Yeni üye
30 Ağu 2022
4
3
Bütün üst rütbelere ve devrelerime selam ,

İhtiyacım olan bilgi : Bir odayı sanal ortamda tasarlamak için gerekli program nedir?

İç mimarlık uygulaması gibi olsa da olur pek bir bilgim yok .

Kendi odamı sanal ortamda tasarlayıp nasıl olacağını kontrol etmek istiyorum destek olursanız sevinirim .

Saygılarımla . 🇹🇷
sketchUp yugulaması ile rahatlıkla yapıp Vray render da görselini alabilirsin. forumda arkadaşların bahsettiği diğer programlar da işini görür. ayrıca lumion'a atıp ( import ) animasyon bile çıkartabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.