odadan çıkma oyunlarının en zoru

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
sankaku.gif
How to play this game

Only a mouse is required to play.
Just click objects on the screen to search them, or click orange triangles to change your direction.
There may be something important hidden in the place where it seems unreachable, or looks empty.
Click 'about item' button, and you can examine the items you've got more closely.
You can choose one item from the list to take effect over objects on main screen or other items.
You are the 5101009 th challenger.

arkadaşlar oyunun nasıl oynanacağı burda yazıo ingilizcemin yettiği kadarıyla çeviriim size

oynamak için sadece mouse gerektirir.ekrandaki objelere tıklayın ve araştırın yada yönünüzü değiştirmek istiyorsanız turuncu üçgenlere tıklayın

burda belki bazı şeyler önemlidir ve saklanmıştır ulaşılmaz gözüksede yada boştur
"eşya hakkında"butonuna tıklayarak eşyalar hakkında bilmediğiniz şeyleri tanımlayabilirsiniz
listedeki bi eşyayı şeçip ekrandaki diğer objelere ve diğer eşyalara efekt verebilirsiniz ve siz 5101009. meydan okuyan kişisiniz dio oyun kolay ben oynadım baya bi ilerledim eğer ingilizce tercüme konusunda zorlanıyorsanız bana bi mail atmanız yeterli [email protected] saygılarımla

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
9
ee tabi haklısın yani oda herkeste mevcut değil(çok şükür bende fazlasıyla var)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.