olay olay olay bedava telefon görüşmesi 100%

fbi_32

Üye
5 Ocak 2007
52
1
Arkadaşlar bu program super bişey
bu programla evi-işi-cep telefonlarını arayabilirsiniz hemde üzretsiz

yalnız ev-işi ararken 1 dakikandan önce kapatın sonra geri yine arayın eğer 1 dakikayı aşarsa kredisi biter yeni hesap açmak zorunda kalırsınIZ

cep telefonları ise 10 saniye görüşme yapabilir siniz yine aynı şekilde 10 saniyeden önde kapatın tekrar yine arayın

https://tik.lat/EoAYm :yaho1 :yo :puah

wan_ted 09

Yeni üye
23 Ara 2006
4
0
yanlız bişey sölicem genelde bu tür programlarda bi sorun oluyo inşallah bunda olmaz emeğine sağlık yinede

wan_ted 09

Yeni üye
23 Ara 2006
4
0
ya bide numarayı yazarken önüne bişey yazılıyomu? yoksa aynen mi yazılıyo ben denedim önüne bişey yazmadan olmadı yardımcı olursan sevinirim kardeş

fbi_32

Üye
5 Ocak 2007
52
1
ya kardeş bak normal bi numara yazacaz mesela evi arayazaz başına +90xxxxxxxxxxxx sıfır yazmıyon arıyon

onur67

Katılımcı Üye
25 Haz 2007
278
6
bişi olmuo bi süre sonra eror hatası veriyo o sadece kredi biterse istediğin kadar üyelik yeni hesap açabiliyorsun pro. kaldırdıkdan sonra tabi bu konu açılmıştı kardeş konu açarken dikkat et!..

by_high

Yeni üye
1 Nis 2007
1
0
ya yoq kardeşim ben başka yerden çekmiştim programı 1 dk filan deil 10 sn kredi veriyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.