ölen Anneye Mektup...

arsoy

Katılımcı Üye
27 Ara 2006
628
3
TurkHackTeam
Canım annem güzel annem aramızdan ayrılalı bu gün tam 36 gün oldu acısıyla ıstırabıyla dolu tam 36 gün hergün her dakika senleyim seninle doluyum bilmiyorum sana malum oluyormu ne zaman yalnız kalsam seninle konusuyorum eski günlerimizi düşünüyorum sen çok çektin anam yemedin yedirdin giymedin giydirdin anneler için hep öyle söylerler ama sen hakikaten çok çektin senelerce hasta babama ve dört cocuğa baktın hem analık hem babalık yaptın bizleri kimseye muhtaç etmedin hatırlıyormusun anacığım sen yedikule yün fabrikasında çalışırken ben o zaman yedi yaşındaydım sen işe giderken arkandan çok ağlardım çoğu zaman bana kıyamazdın yanında ***ürürdün siyah uzun etekli manton vardı gecenin karanlığında mantonun altına hem yürürdük bende mantonun altında bacaklarına sarılıp uyurdum bana öyle geliyorki beni melekler koruyodu hiç düşmeden gözlerim kapalı fabirkaya kadar yürürdüm bize biraz daha fazla yemek almak için tramvaya binmezdin çileli anam cefakar anam beni yün arabasının içinde uyuturdun gece üçde yemek molasına kaldırırdın yemeğimi yedikten sonra gene yatırırdın sabah yedide evimize dönerdik hangisini anlatayım güzel anam seni kırdıysak bizi affet anam ben 46 yaşındayım ama sana doyamadım çok güzeldin anacığım pamuk gibi saçların vardı hala dudaklarımda yanaklarının sıcaklığı var sende kaldığım zaman hatırlıyomusun anacığım dizlerine yatardım sende saçlarımı okşardın kendimi o zaman cocuk gibi hissederdim ben bu acıya nasıl dayanıcam bilemiyorum senin sesini duymak seni öpmek istiyorum gene saçımı okşamanı benim güzel gözlü kızım demeni istiyorum ne yazsam sana az anacığım sana olan sevgimi kelimelerle ifade edemem acaba babamı görebildinmi anacığım ikinizide çok seviyorum bir evlat yüz yaşınada gelse anaya muhtaçmış yerinde rahat yat anacığım hiç bir zaman kalbimden çıkmıcaksın bütün dualarımız seninle benim bir tanecik güzel anacım....

......Bu mektup annemin annesi için yazdığı mektup onbeş sene evel yazılmış annelerimizin değerini bilelim bugün annelerimizin dizine yatıp onlar saçımızı okşarken onlara sevgimizi anlatalım yaşarken değerlerini bilelim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.