Ölümün yıktı beni :(

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
Bir anda kayboldun ortalıklardan
Sordum kimse bilmiyordu
Söylemek istemiyordu
Yalvardım dostlarıma*anlatsınlar diye
Aldattımı dedim* terketti mi dedim
Günahına girdim* affet sevgilim

Sonra duydum ki ölmüşsün
Beni bırakıp gitmişsin
Herşeye veda etmişsin
Ölümün yıktı beni

Aramızda ne dağlar* ne denizler var
Aramızda yanlızca tek bir adım var
Şu anda bir binanın tepesindeyim
Senden sonra öleceğim affet sevgilim
Son bir adım kaldı aç kollarını bana
ah ahhh ahhh

Bir rüya gördüm yine dün gece
Öyle karışıktı ki sanki bilmece
Bir binanın tepesinde rüzgara karşı
Kaya gibi çakıldım yere düşünce
Ölümün gerçekti yokluğun ziyan
Yüreğimdesin benim gerisi yalan
Böyle sensiz gelip geçiyor zaman
Veren Allah alan Allah
Senin için bile olsa bu emanet cana kıymam
Gördüğüm rüyaya uymam

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
derviş adında damardan şarkı söyleyen bir şarkıcının çok acaip şarkısı.. teşekkürler paylaştığın için

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
abla nerden bilion bunları ya sen hiç pc başından kalmıon mu ? :) mrk ettim valla tüm şairler tüm şarkıcılar ?

asi_kız

Uzman üye
17 Eyl 2006
1,482
28
merak cocum merak....heheh...aslında öle cokda durmam pc basında ...tanıdık mısra gördümmü atlıyom napim

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
:) neyse sen beni güldürüon ya şu hayatta allah da seni güldür sün abla allah gönlüne göre versin ne diyim. ya ilaç gibi gelion ya şu dertli halim le beni güldürdün ya harby çok saol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.