Ön Yargılı Olmayın - Fıkra/[mertakzm1]

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,755
317
Türkiye
Temel askerdedir fakat kimi kimsesi yoktur ve birgün Temel maddi olarak çok sıkışır cumhurbaşkanından harçlık istemek için bir mektup yazar ve mektubu göndermesi için çavuşa verir. Çavuş da Temel hiç mektup göndermezdi acaba kime yazmış diye merak eder ve mektubu okur. Mektupta Temel cumhurbaşkanından 20 milyon harçlık istediğini okuyunca Temel'e acır ve cebindeki 15 milyonu zarfa koyup Temel'e verir ve Temel parayı alınca bir mektup daha yazar. Çavuş yine mektubu okur ve mektup da şöyle yazar.
"Sayın cumhurbaşkanım para için sağolun ama bundan sonra banka hesabıma yatırın çünkü bizim hıyar çavuş paranın 5 milyonunu yemiş.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
devamında . . .

Temel : Komutanım Du. du. durun

Çavuş : Asker Kaç Oldu Bu

Asker : Unuttum Komutanım(199)

Çavuş : Hmm 200 Demiştik Ama Madem Unuttun...O zaman Falakaya Baştan Başla

Temel : &%??=(&+%&/)()==(/&%&%++^'!'^+

Çavuş : Vaz Geçtim 1000 :trl :trl :trl

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,755
317
Türkiye
Devamı...

Durumu bir süre belli ettirmez çavuş. Aradan günler geçtikten sonra, Temel Cavuş'un yanına gelerek:

- Ula çavuş bakale sana ne diyecegum?
+ Ne diyeceksin, söyle bakalım.
- Ula ha bu çumhirbaskanimuz niçun geri donmiyy?
+ Mektubun cumhurbaşkanı'na gittiğini nerden biliyorsun, Temel?
- Ula 20 milyon istedum 5 milyoni harcayup 15 milyon getirmişsun. Bir daha istedum ama banka hesabuma.
+ Ula Demel. Sen nasıl sıkışıksın, anlayamadım. Banka hesabın var benden zenginsun ama para istiyorsun?
- Ula eşek gafali. Banka bana beleşmi çalişiyy?

Pek uyumlu olmadı. Hızlı yazmanın faydaları. :D Aklıma gelenler bu.

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Devamı...

Durumu bir süre belli ettirmez çavuş. Aradan günler geçtikten sonra, Temel Cavuş'un yanına gelerek:

- Ula 20 milyon istedum 5 milyoni harcayup 15 milyon getirmişsun. Bir daha istedum ama banka hesabuma.
+ Ula Demel. Sen nasıl sıkışıksın, anlayamadım. Banka hesabın var benden zenginsun ama para istiyorsun?

:RpS_huh::RpS_huh: Söylememe gerek Varmı :trl :RpS_bored::RpS_bored:

miyoz

Üye
26 Haz 2016
205
0
Cehennem
Devamı...

- Ula eşek gafali. Banka bana beleşmi çalişiyy?

Eyvallah bugünde güldüm kardeşim allah ne muradın varsa versin. tuutğun altın olsun. bu zor günlerimde beni güldürdün. ağlanacak halime güldüm sen ne iyi bir insansın be kardeşim eyvallah saolasın valla. haykırıyorum sıkıldıkça bunu okuyacağım ... izin verirsen not defterine kopyaladım .
:trl :trl

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,755
317
Türkiye
Estağfirullah. Tabiiki de izin sizin. Allah cümlemizden razı olsun. Elimizden geldiğince hep bilgi, hep sorudan yana komik fıkraları paylaşıyoruz. Eglenip, gülebiliyorsanız ne mutlu bize..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.