(ONAYLANDI) CRACK ME - VMProtect 3.5 ve C++ ile Kodlandı

bywordlist

Üye
27 Ağu 2021
122
31
23
1) Dosya virüs olarak algılanıyor, en yakın zamanda Blue Team tarafından incelenecektir
2) İlk kişiye sürpriz bir ödülüm var, güzel sm yöntemi
2.1) Virus vesayre diye tedirgin oluyorsanız lütfen hiç başlamayın bile, bu da güzel bir sm yöntemi
3) Ben bu foruma herkese açık değilken kaydolmuştum, diyiyorsunuz ama üye olma tarihiniz 2019 :unsure:
4) Güzel botnet taktiği beğendim
5) Eğer bu dediklerimin aksini iddia ediyorsanız kanıtlayın. "İnanmazsan inanma kardeşim inandırmak zorunda değilim" gibi cümleler yerine beni ikna edebileceğiniz bir cümle kurun
6) Zaten vt koymamanız bu dosyanın trojen olduğunu kanıtlıyor
7) Vt linki: VirusTotal
8)
tvtcc2t.jpg
Döktürmüş :D

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,068
637
41
Bu kardesimizden topluca ozur dileriz o zaman. Hakkini yedik. Ama acilinca trojan icerikli dosya algisi vardi. Blue Team a sonsuz bir bicimde guveniyoruz. Blue team temizdir dediyse bize birsey demek kalmaz. Blue Team sizler cansiniz. Kardesim sende cansin. Elinize saglik

FearCoder

Yeni üye
19 Haz 2019
40
3
Bu kardesimizden topluca ozur dileriz o zaman. Hakkini yedik. Ama acilinca trojan icerikli dosya algisi vardi. Blue Team a sonsuz bir bicimde guveniyoruz. Blue team temizdir dediyse bize birsey demek kalmaz. Blue Team sizler cansiniz. Kardesim sende cansin. Elinize saglik
Eyvallah sağ olasın da bundan sonra ders alman önemli, bir konuya hakim değilsen, bu kadar net cevaplar verme. Olabilir vesayre de, "VİRÜS YAZIYORSA VİRÜSTÜR", "DÖKTÜRMÜŞSÜN HOCAM" gibi gereksiz mesajlara gerek yok. Hem benim canımı sıkıyorsun, hem de çözmeye çalışacak kişilere mâni oluyorsun.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,691
376
Kainat
@FearCoder kusura bakma, üslubum biraz alağılayıcı olmuş olabilir. Bu forumda eskiden trojen paylaşanlar oluyordu. Acaba yine mi türedi bu olay diye endişelenmeye başladım. Haklısınız, bir vt sonucuna yanıldım. Detaylı bakmam lazımdı bu konuda üzgünüm. Hakkınızı helal edin 😐

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
551
80
Dostum adi ustunde zararli analiz yazilimi bu isi yapmayi bilen birisi acmicani nerde acicani bilir :D

kurononyanko

Katılımcı Üye
6 Şub 2022
351
204
Konu güncel hale getirilmiş :) Konuyu açan kişi büyük ihtimalle artık yok :)
vmnin de un işlemi elbet mümkün.
zaten un olmasa o dosya yürütülemezdi değil mi :)
vmnin garip bir tarafı var mesela. win7lerde un olmuyor hata veriyor.

Strip koruması aktif edildiğinde win7lerde yürütülemiyor iken, aynı cihaza win10 yüklediğinizde yürütülüyor bu da kafama takılan yan unsurlardan biri. win7de ne eksik de dosya açılamıyor dersiniz.

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,147
816
Bu konuyu acaba hangi yetkili inceledi sandbox taramasında exe 3-4 tane dosya çıkartıyor, live mail ile iletişim kuruyor bir allah'ın kulu şüphelenip incelememiş mi?
wm unpack yapacak yetkili yoksa biz yapalım.
4actkib.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.