Öneri olarak virtual box

20 Haz 2021
90
15
19
merhaba üstatlar grupta yeniyim başlıkta yazıldığı ğibi virtual box kullanıcam

PC yeni ğelicek o yüzden ana makinaya bişi olmasın istiyorum

malum ğüvenlik duvarları vs. kapalı olucak

- Ana makinaya ulaşılmaması
- her seferinde sıfırlanmaması
- ücretsiz olması
- linux ve windowsu kurabilmem için farklı seçenekler

Aynı zamanda
Crypter için yardım istiyorum :(
Spynote crypter varmı ?

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,628
274
Virtual Box bilgisayarının gücüne bağlı olarak istediğin işletim sistemini (iso olması gerek) kurabilirsiniz. Güvenlik ayarlamaları illaki vardır googledan ararsanız bulursunuz ve VirtualBox tamamen ücretsizdir.

bLoww

Yeni üye
4 Kas 2011
7
1
En babacan anlatım ve en güzel kurulum videosu piyasada VM ware kullanırlar ancak anlamış değilim.

20 Haz 2021
90
15
19

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,098
214
CyberKeTa
Bu işler için biliyorsunuz ki en iyileri wmare ve virtualbox hem hata olursada çabuk bulunur sorunda yaşamazsın önerim bu ikisidir

bLoww

Yeni üye
4 Kas 2011
7
1
Aklima gelmis iken su bilgiyide ekleyeyim vm ware ve virtual box uygulamalarının hazır kali gibi versiyonları mevcut hiç bir ayar yapmadan kuradabilirsin.

şuraya link bırakayım

20 Haz 2021
90
15
19
Aklima gelmis iken su bilgiyide ekleyeyim vm ware ve virtual box uygulamalarının hazır kali gibi versiyonları mevcut hiç bir ayar yapmadan kuradabilirsin.

şuraya link bırakayım
Çok sağolun bilğisayarım ğelince ilk iş kurmak olucak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.