OpenExpert

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,184
51
İstanbul
OpenExpert « Programı indirmek için tıklayın » Bir dosyanın üzerine sağ tıkladığınızda gelen menüye "Open With" adıyla bir bölüm ekleyip, bu bölüme kullanıcının istediği kadar program tanımlamasına olanak sağlayan ücretsiz bir program.

Örnek olarak HTML dosyalarınız için birkaç editör kullanıyorsunuz diyelim. Biri Dreamweaver, biri HomeSite, diğeri de EditPlus olsun. Open Expert ile, 'open with' bölümüne üç programı da eklersiniz. Dosyayı o an hangi programla açmak isterseniz onunla açarsınız.

Profesyoneller için kullanışlı bir program.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.