Orjinal ofis yazılımı edinin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperen_alp

Yeni üye
8 Şub 2009
38
0
Arkadaşlar bilgisayarımda office 2003 yüklü ve ne zaman açsam bilgisayarda sağ alt tarafta bir simge beliriyor ve orjinal office yazılımı edinin diyor bu simgeden nasıl kurtulurum acaba.Cevaplarınızı bekliyorum

cabbbar

Üye
5 Eki 2008
182
0
"Orjinal Office Yazılımı Edinin" uyarısını kesin olarak ortadan kaldırma ...
bikaç zamandır aynı uyarıyı bende alıyordum bilgisayardan c ye girip sistem 32 nin içinden sadece OGAAddin.dll dosyasını bulup silmem yeterli oldu artık o sinir bozucu uyarıyı almıyorum...
artı replerinizi esirgemeyin ...
saygılarımla

kamakli

Üye
25 Tem 2008
66
0
bikaç zamandır aynı uyarıyı bende alıyordum bilgisayardan c ye girip sistem 32 nin içinden sadece OGAAddin.dll dosyasını bulup silmem yeterli oldu artık o sinir bozucu uyarıyı almıyorum...
saygılarımla

hocam harika bir haber uyguladım ve bitti yanlız şimdi ms project'te bir sıkıntı var ikonların pek çoğu inaktif olmuş kullanamıyorum. yardımcı olabilir misiniz

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
1- Başlat->Çalıştır->regedit yazın.

2- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\11.0\ Registration\ kadar gelin.

3- Registration altındaki {9017041F-6000-11D3-8CFE-0150048383C9} gibi koda tıklayın ve sağ tarafta DigitalProductID satırını bulun.

4- DigitalProductID satırına sağ tuş yapın, sil diyin ve regedit kapatın.

5- Word'e tıklayın açılışta **** soracak, aşağıdakilerden key'lerden birini girin.

Gwh28-dgcmp-p6rc4-6j4mt-3hfdy
Wfdwy-xqxjf-rhryg-bg7rq-bbdhm
Gwh28-dgcmp-p6rc4-6j4mt-3hfdy
Tkfxv-bbc8g-9mht9-69vdh-yd3hm

6- Bilgisayarı yeniden başlatın, karşınıza uyarı gelirse çözümle diyip tamam'a basın.

Not: Office 2007 için 2 numaradaki 11.0 yerine 12,0 girelecek.

(HJTFK-Q7GT6-Q62DG-HJ87K-683Q8 -> Office 2007 için)

erciyes_388

Katılımcı Üye
3 Ocak 2009
335
0
saygılarımla

arkadaşlar bu işlem bir işe yaramıyor sadece o yazının gelmesini engelliyor ama sorun devam ediyor en sonunda office kitleniyor zaten :(

moonspell34

Yeni üye
18 Haz 2008
18
0
Microsoft Windows Orijinal Ürün Avantajı Bildirimi adı altında bilgisayarlara zara veren bir program kuruyor
Bundan Kurtulmanın Kesin Çözümü:
1. Yönetici izinleri olan bir hesap kullanarak bilgisayarda oturum açın.
2. WGA Bildirimleri sürümünü bulmak için şu adımları izleyin:
a. Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
b. Program Ekle veya Kaldır'ı çift tıklatın, Windows XP - Yazılımlar'ı tıklatın, Windows Orijinal Ürün Avantajı Bildirimleri'ni tıklatın ve sonra da Destek bilgisi için burayı tıklatın bağlantısını tıklatın.

Not: Windows Orijinal Ürün Avantajı Bildirimleri görünmüyorsa, yayın sürümü yüklüdür. WGA Bildirimleri'nin yayın sürümü kaldırılamaz.
c. Destek Bilgisi iletişim kutusunda, sürüm numarasını doğrulayın ve sonra da Kapat'ı tıklatın.

3. Aşağıdaki dosyaları, uzantısını .old olarak değiştirerek yeniden adlandırın:
• C\Win.\system32\WgaLogon.dll dosyasını %Windir%\system32\WgaLogon.old olarak yeniden adlandırın
•c\Windir\system32\WgaTray.exe dosyasını %Windir%\system32\WgaTray.old olarak yeniden adlandırın

4. Bilgisayarı yeniden başlatın.
5. Regsvr32 aracını kullanarak LegitCheckControl.dll dosyasının kaydını kaldırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
a. Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, cmd yazın ve Tamam'ı tıklatın.
b. Komut istemine aşağıdaki komutu yazıp ENTER tuşuna basın:
Regsvr32 %Windir%\system32\LegitCheckControl.dll /u

6. Bilgisayarı yeniden başlatın.
7. Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, cmd yazın ve Tamam'ı tıklatın.
8. Komut isteminde, Del komutunu yazarak aşağıdaki dosyaları silin. Her komutu yazdıktan sonra ENTER tuşuna basın.
• Del %Windir%\system32\wgalogon.old
• Del %Windir%\system32\WgaTray.old
• Del %Windir%\system32\LegitCheckControl.dll

9. Komut istemine regedit yazın.
10. Aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarlarını bulun ve sağ tıklatın. Her bir alt anahtarı bulduktan sonra Sil'i tıklatın.
• HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\ CurrentVersion\Winlogon\Notify\WgaLogon
• HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows \CurrentVersion\Uninstall\WgaNotify

bunu bi dene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.