OstroSoft Internet Tools 6.2

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1
OstroSoft Internet Tools bir alan tarayici, port tarayici, Ping ve Traceroute özellikleri, sunucu adresinden adina ve adindan adresine çözünürlügü, detayli çikti, Whois ve Ph alicilari, bir finger araci ve fazlasini saglayan bir Internet araçlari koleksiyonudur. Tamamen ayarlanabilir ve hizlidir ve dis görüntüleyicilerle çalisir. Bir yerel sunucu üzerindeki aktif baglantilarla ilgili bilgi alan bir araç olan Netstat; belirlenmis bir uzaktan kontrollü ag (Whois? den ARIN, RIPE, APNIC? e kadar) hakkinda daha fazla bilgi toplayan bir araç olan Remote Network Info sunar ve arayüzü gelistirir. Traceroute ve Ping ayri araçlar olarak mevcuttur ? yalnizca alan tarayici yardimcilari olarak degil.
Diger özellikler arasinda size sunuculari çözerken diger isleri gerçeklestirme izni veren bir bloklanamaz modda çalisma becerisi; kontrol etmek istediginiz girislerin bir listesini yaratmanizi saglayan araçlar; bir FTP alicisi; kontrol edilecek içinde bir aralik belirlemenizi saglama becerisi; bir araç çubugu ve bir sistem görev çubugu ikonu vardir.http://www.downloadtr.com/download.asp?id=1702
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.