Oyun Hileleri Nasıl Yapılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwayke22

Yeni üye
12 Ocak 2011
10
0
Evet Arkadaşlar Başlıkta Gorundu Gıbı Ben Poınt Blank Oynuorum MeseLa hıle aradım ama hıc bırı calısmıo dedım kendım yapayım nasıl yapılıor hangı programlar lazım anlatan bır vıdeo fln koyarsanız sevirim Şimdiden Tşk

HacKer TemBeL

InferNoOo

Uzman üye
11 Şub 2012
1,093
0
Biliyim ki ben?
Birden fazla yolu olabilir..Ama programlama dillerini öğrenmen gerekir.C#,Visual Basic vs. Bunları öğrenip artık mantığına göre istediğine göre yaparsın.
C# için "Microsoft Visual C# 2008 Express Edition" indirebilirsin.
Visual Basic içinde "Visual Basic 2008" 'i indirmeni tavsiye ederim "Visual basic 06"da var ama onda kod yazarken tahmin yapmıyor."2008" e tahmin koymuşlar,işe yarar bi özellik.

LyVio

Uzman üye
30 Ağu 2010
1,369
1
Andromeda
Tamam okadar kolay olmayabilir :D Bende yapamıyorum ,fakat öğrenmek istiyenleri teşvik etmelisin :) Mesala sen nasıl Webmaster oldun ? Sana yapamazsın diye kimsemi demedi ;)

29 Kas 2011
144
0
neyse...adamın arkasından konuşmak delikanlılığa yakışmaz ama hakkaten şu oyun hilesi yapımını ayrıntıları ile anlatan tek bir yer yokmudur arkadaş?

9 Ağu 2012
109
0
Arkadaşlar Trainer Hack Yapmak Zor Deil Çok Basit Hatta .exe uzantılı Online Oyunlarda Farklı Olur Bu Trainer Hack Önce Win Apileri Tanımlarsınız Sonra Fonksyonlar Bitti Fazla Birşey Yok Link Veremem Şuanda Googleden Aratırsanız Bulursunuz

spartistons

Yeni üye
14 Eki 2012
1
0
Merhabalar yaşim 15 ben türk vatan daşi olarak hacker vb. oyun hile kurumu öğrenmek istiyorum Bana yardimci yada grubuna ala bilcek ve öğrete bilecek varsa bana mesaj yollayabilrse çok sevinirim çok uğraşmama rağman halen birşeyler başaramamaktayim belki bu siteden birisi bana yardimci olur ...!!!

heroes9898

Yeni üye
2 Kas 2012
5
0
Berlin
öncelikle c# öğrenmen gerekli. Öğrenmek zor değil. Her gün çalışırsan 1- 2 ay içinde söker ve küçük trainerlarla başlarsın. hergün çalışmazsan uzun sürer çünkü unutabilirsin. (ben hergün çalışamadım zorla çözdüm :D ) neyse uzatmayayım. öğrenmen için ya okuluna gidecen ya da kitaplar indireceksin. Ben biraz farklı birisiyim ama , Ben sadece 1 ay kitaplara baktım. Sonra PAWN diline başladım(gta sa-mp).Çok işimi gördü pawn dili. Ordan kodlaya kodlaya Visual studio'ya geçtim. Küçük programlarla başladım sonra büyüte büyüte işte ..... neyse çok uzattım :) . :::::||| TIKLA |||:::::: bu linkten visual studio indir.(full değil). sonra ::::::||| TIKLA |||:::::: burdan da PROGRAMLAMA TEMELLERİ kısmındakilerin hepsini bitir hatta hepsini 3-4 kere bitir. Ondan sonra c# ile ne yaparsan yap :) eğer şimdi trainer yapmayı anlatırsam boşuna anlatırım. c# bilmeden birşeyler yapmak zor. verdiğim kitapların olduğu link benim çalıştığım kitaplardan. çok iyi yazılmış . Su gibi ezberlemeden bırakma kitapları. (hatta ben okadar abartmıştım ki , telefonuma pdf reader indirip ordan da çalışmaya devam etmiştim :) o derece yani. BAŞARILAR...

Andromeda23

Yeni üye
2 Kas 2012
22
0
Bak bu hile dediğin point black gibi ***bin kişinin oynadığı bi okadar kişinin para yatırdığı bir oyuna hile çalıştırmayı denemek bile ayıp zaten hile olan oyunların bile hile olduğundan oyunu yapanın bile habari var çünkü o hileyi yapmış yani kısaca point blackte hile olmaz

Andromeda23

Yeni üye
2 Kas 2012
22
0
Bak bu hile dediğin point black gibi ***bin kişinin oynadığı bi okadar kişinin para yatırdığı bir oyuna hile çalıştırmayı denemek bile ayıp zaten hile olan oyunların bile hile olduğundan oyunu yapanın bile habari var çünkü o hileyi yapmış yani kısaca point blackte hile olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.