oyuncu bilgisayarın hopalör de ses gelmiyor ( sürücü yükleme resimli )

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
894
22
öncelikle konuyu yanlış acmışsam kusuruma bakmayın :)

oyuncu bilgisayar da hopalör sıkıntısı yaşıyan hep kulaklıkla oyun oynayan varsa bu yöntem %100 çalışıyor

hatalı anlatmışsam lütfen yorumlarda belirtirseniz düzeltirim hemen :) teşekkür ederim şimdiden

eğer dosya bulmuyorsanız burda indirebilirsiniz : Windows 10 x64 için INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0236 sürücüsünü indirin
  • öncelikle BU BİLGİSAYAR DİYİN daha sonra sağ tıklatın ve yönetin

• daha sonra yönete basmışsanız bu ekran aygıt yöneticisne gelin ve buna tıklayın ben en üstekini öneriyorum daha sonra

• ayrıntılara gelin ve uyumlu kimlikleri bulun ve en üstekini kopyalayın daha sonra google de aratıyoruz

• ve bu web siteye giriyoruz altakı sıkıştırılmış dosyaı indiriyoruz indirdiğimiz zaman buraya ayıkla dıyoruz daha sonra

• sürücü güncelleştire basıyoruz ve

• bilgisayarın sürücüsüne göz atına tıklayın ve

• indirdiğimiz dosayı buluyoruz ve bunu aynısını oraya getirip bırakıyorsunuz daha sonra bunu görceğiz

• daha sonra buraya tıklıyoruz ve devam ediyoruz

• ve son olarak da burda inf dosyası en üstekini secerek disketi ver seceneğe tıklıyoruz ve sorununuz çözülüyor

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
öncelikle konuyu yanlış acmışsam kusuruma bakmayın :)

oyuncu bilgisayar da hopalör sıkıntısı yaşıyan hep kulaklıkla oyun oynayan varsa bu yöntem %100 çalışıyor

hatalı anlatmışsam lütfen yorumlarda belirtirseniz düzeltirim hemen :) teşekkür ederim şimdiden

eğer dosya bulmuyorsanız burda indirebilirsiniz : Windows 10 x64 için INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0236 sürücüsünü indirin
  • öncelikle BU BİLGİSAYAR DİYİN daha sonra sağ tıklatın ve yönetin

• daha sonra yönete basmışsanız bu ekran aygıt yöneticisne gelin ve buna tıklayın ben en üstekini öneriyorum daha sonra

• ayrıntılara gelin ve uyumlu kimlikleri bulun ve en üstekini kopyalayın daha sonra google de aratıyoruz

• ve bu web siteye giriyoruz altakı sıkıştırılmış dosyaı indiriyoruz indirdiğimiz zaman buraya ayıkla dıyoruz daha sonra

• sürücü güncelleştire basıyoruz ve

• bilgisayarın sürücüsüne göz atına tıklayın ve

• indirdiğimiz dosayı buluyoruz ve bunu aynısını oraya getirip bırakıyorsunuz daha sonra bunu görceğiz

• daha sonra buraya tıklıyoruz ve devam ediyoruz

• ve son olarak da burda inf dosyası en üstekini secerek disketi ver seceneğe tıklıyoruz ve sorununuz çözülüyor

Ellerine saglik

Maveraün Nehr

Blue Expert / Head of Malware Team
25 Haz 2021
976
1,865
41.303921, -81.901693
Şimdi benim anlamadığım bazı yerler var google üzerinde sürücüyü aratıyorsak pek çok siteye bakmamız lazım ama bir alt görselde demişsin ki driverpack.io sitesine gidiyoruz. O halde google üzerinde sürücü aramaya gerek yok sabit bir site var nasıl olsa... Kanımca burada bir çakışma var. Ya sen direkt bildiğin siteye gittin ya da google üzerinde ararken driverpack sitesine rast geldin hangisi?

Ayrıca tek tek aramak yerine format sonrası sürücü kurma programlarından bir tanesini de kullanabilirsiniz. Yakın arkadaşımın önerisi; Drive Booster
Bu konu altına önerilen bir program daha yazacağım araştırmalarım devam ediyor.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
894
22
Şimdi benim anlamadığım bazı yerler var google üzerinde sürücüyü aratıyorsak pek çok siteye bakmamız lazım ama bir alt görselde demişsin ki driverpack.io sitesine gidiyoruz. O halde google üzerinde sürücü aramaya gerek yok sabit bir site var nasıl olsa... Kanımca burada bir çakışma var. Ya sen direkt bildiğin siteye gittin ya da google üzerinde ararken driverpack sitesine rast geldin hangisi?

Ayrıca tek tek aramak yerine format sonrası sürücü kurma programlarından bir tanesini de kullanabilirsiniz. Yakı arkadaşımın önerisi; Drive Booster
Bu konu altına önerilen bir program daha yazacağım araştırmalarım devam ediyor.
Bu ben direk gittim yani ses sürücüsü olduğu için direk bir aratmadan buldum yani araştırdım baya oyuncu bilgisayarların sesleriolmuyor usb kulaklık da ancak geliyor bu konu işe yarar diye düşünüyorum ve bu konu bira ben yaşadığım için benim icin de bir güzel oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.