Oyunculara özel NFC’li klavye: Mad Catz S.T.R.I.K.E.M

prototyqe

Kadim Üye
7 Kas 2011
5,207
0
Chicago İL
Mad-Catz-S.T.R.I.K.E.M-02.jpg

Android’li oyun konsolu M.O.J.O’yu 10 Aralık’ta yurt dışında satışa sunmaya hazırlanan Mad Catz, GameSmart cihazlarla ve M.O.J.O gibi portataif cihazlarla uyumlu olan yeni klavyesini duyurdu. S.T.R.I.K.E.M adıyla anılan klavye, Bluetooth LE (düşük enerji tüketimi için) ve yakın saha iletişimi (NFC) bağlantı noktalarına destek veriyor.
madcatz-strikem-white1.jpg
Bluetooth ve NFC sayesinde hızlı bir şekilde mobil cihazlarla eşleşebilen klavyede şarj edilebilir lityum polimer pil, arka aydınlatma, mikro P.U.L.S.E. tuşları ve Optical Finger Navigation fare sensörü yer alıyor. Özellikle oyun tutkunları için geliştirilen klavyenin bu yıl bitmeden satışa sunulması planlanıyor. Parlak siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleriyle birlikte pazardaki yerini alacak olan klavyenin satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Kaynak
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.