Oyunlarda Grafik Hatası Alanlar Ekran Parlaklığı Seçeneği Olmayanlar İçeri!

deadofthehunter

Yeni üye
6 Ocak 2013
29
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Bilgisayarıma Format Atmadan Önce Birçok Oyunu Çalıştırabiliyordum Bilgisayara Format Attıktan Sonra Örneğin Metin2 Log Hatası Verdi Bunu Araştırdım Ama Kesin Ve Net Bir Sonuç Bulamadım Sonradan Biraz Uğraşla Sorunu Çözdüm Aynı Sıkıntıyı Yaşayan Arkadaşlar İçinde Bu Konuyu Açma Gereği Duydum.
Arkadaşlar Öncelikle TechPowerUp GPU-Z Programı Gerekli GPU-Z ndir - Gezginler Buradan İndirebilirsiniz Programı İndirdikten Sonra Açtığınızda Sağ Üstteki Resimde Yazar Ne Olduğu ATİ Mi NVIDIA Mı Ne Olduğu Çıkar Orda Ne Olduğunu Öğrendikten Sonra Google Da Son Sürüm Ekran Kartı Adı Altında Aratarak İndirin İndirdiğiniz Programı Kurduktan Sonra Büyük İhtimalle Log V.b Grafik Sorunlarını Almayacaksınız Ayrıca Ekran ParlaklıK Seçeneği Olmayanlar İçinde İşe Yarıyor Alıntı Değildir Yorumlarınızı Bekliyorum :yo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.