Oyunlarda Hile Programı Yazmak?

10 Nis 2020
52
0
Turkey
Beyler öncelikle csgo'da o kadar çok hile varki her oynadığımda bir şeyleri kırmaya başladım ve daha sonra bende hile kullanmaya başladım ama hileyi baya bi abarttım falan filan sonra artık free hileler hep ban yedirdi bende hileli oynamaya öyle bi alıştım ki oyuna normal giremiyorum artık
bu yüzden kendi hilemi kodlamak istiyorum tam olarak bu Injectorler vs. nasıl yapılır detaylı anlatacak birisi varmı varsa çok sevinirim iyi günler.

SoloPrest

Katılımcı Üye
9 Tem 2015
304
1
Nowhere
Eskiden canım sıkıldığında 5 dakikada isim değiştirici gibi ıvır zıvırlar kodluyordum ama hala bu işlerle uğraşanlar kaldı mı ya, aylık ödeme sistemli trainerlarını dağıtan arkadaşlarım var bunları öğrenmek istiyorsan leech güzel ve hızlı bir yol ama yok benim adam gibi zamanım var düzgünce uğraşırım diyorsan en basitinden autoit üzerinden yol alabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.