Ozel Hack Dersi

SavasTaraftari

Yeni üye
4 Şub 2007
5
0
arkadaslar bana ozel hack dersi vere bilecek bir ustad ariyorumkendime//ankarada yasamaktayim///faka kisa bir sure icin azerbaycandayim...10 gun icinde ankarada olurum...lutfen bana yardimci olun...valla eger ustadim benden para isterse vere bilecek param 50ytl-ayliktir...ogrenci adamim///maksadim musluman-turke karsi olan her siteye en ufagindan tutmus en buyuyune kadar zarar vermeyi basarmaktir///sevabina ogreteceklere de tesekkurumu bildiriyorum///

SavasTaraftari

Yeni üye
4 Şub 2007
5
0
forumda verlenlerden bir sey anlamiyorum///maasallah forum da o kadar buyuk ki nerden nasil baslayacagimi da bilemedim///verilen talimatlari yapiyorum bir seyler oluyor ama ben hayalimdekini yapamiyorum ki///mesela ermenistan yazarlarina veya askeri sitelerine bir saldiri duzenlesem////vay beee ne guzel olurdu dimi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.