Paint Shop Pro 9.0

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
Photoshop'un güçlü rakiplerinden Paint Shop Pro'nun en yeni versiyonu tam anlamıyla göz dolduruyor! Paint Shop Pro* özellikle amatör kullanıma dönük olarak Photoshop'a alternatif olarak gösterilen en kaliteli yazılımlardan biri. Her ne kadar düne kadar "profesyonel kullanıcıları tatmin etmekten uzak" olarak görülse de pratik kullanımı ve her versiyonda artan işlevselliğiyle çoktan Photoshop'un tahtını sallamaya başladı aslında.
Otoritelerce yazılım artık tam anlamıyla profesyonel olarak gösterilmeye başlandı bile. Özellikle kullanıcı dostu arabirimi* pratik kullanımı ve Photo Shop'tan en az iki kat hızlı yapısıyla; yakın bir zamanda* en azından salt PC'ciler tarafından en çok tercih edilen grafik düzenleme yazılımı olabilir.

d0wnLoad

aLıntıdır.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.