Panda Antivirus Plus Firewall 2007

CyberBlade

Katılımcı Üye
6 Tem 2006
962
15
İstanbul
antfen3sh3.gif


Her tipte virüsü tespit eder ve yok eder
PC'nizi casus yazılımlardan uzak tutar Wi-Fi bağlantılarısı olan korsanların girişini engeller Online sahtekarlıklara karşı korur

Kurun, virüs ve casus yazılımları unutun!

ÇİFTE KORUMA Bilinmeyen virüsler ve davetsiz misafirlerle savaşmak için en akıllı teknoloji

Bilgisayarınızı kolayca korumak için tek ihtiyacınız

Bilgisayar iş hayatında, eğitim ve eğlence için çok gerekli bir araç olmaya başladı. Ancak, veri ve dosyalarınızı tehkiye atıyorsunuz.Bilgisayarınızı çok fazla zaman ve efor harcamadan koruma altına almalısınız.

Yeni bilgisayarınızı her tpite virüs, spyware, hacker, phising ve diğer online sahtekarlıklara karşı otomatik ve sürekli olarak korur. Dahası, özellikle sadece birkaç dakikada yayılabilen ve geleneksel güvenlik programlarının tespit edemediği bilinmeyen tehditleri bloklamak için tasarlanan devrimci TruPrevent™ Teknolojisi size çifte koruma sağlar.

Her tür virüsü otomatik olarak tespit eder ve yok eder

parmağınızı kıpırdatmanıza bile gerek duymadan her türlü virüsü, solucanı ve Trojan'ı otomatik olarak tespit eder ve yok eder. Ayrıca, TruPrevent™ Teknolojisi yeni virüslere karşı çifte koruma sağlar. virüsler yüzünden endişelenmeksizin İnternet'te dolaşabilir, e-posta alıp gönderebilir, online oyun oynayabilir, dosya indirebilir, karşılıklı yazışabilir ve diğer dilediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Virüsleri unutun sadece bilgisayarınızdan alabileceğinizin en fazlasını almaya çalışın!

**Yeni!** ilgisayarınızı casus yazılımdan koruyun

İnternet kullanım alışkanlıklarınızı daha sonra sizin izniniz olmaksızın kullanmak üzere toplayan bir çok program var. Casus yazılımlar sadece özel hayatı gizliliği hakkını ihlal etmekle kalmaz aynı zamanda yavaşlama, bilgisayar ayarlarında ani değişiklikler, izniniz olmaksızın yüklenen çöp programlar vs. gibi problemler de yaratır. izniniz olmaksızın kendi kendine kurulan casus yazılımları ve diğer rahatsız edeci programları tespit eder ve yok eder. Özel hayatınızı koruyun ve bilgisayarınızı sorundan uzak tutun!

**Yeni!** Wi-Fi bağlantıları olsa bile, korsanları ve davetsiz misafirleri engeller,

Korsanlar her gün bilgilerinizi çalabilecek ve onlara zarar verebilecek yeni yollar buluyorlar. gelişmiş bir güvenlik duvarı teknolojisiyle davetsiz misafirleri engelliyor ve bilgisayarınızı bir güvenlik kalesine dönüştürüyor.

**Yeni!** Online sahtekarlıklara karşı koruma


Kolay kullanım: Kurun ve virüsleri ve casus yazılımları unutun

Maksimum kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır: otomatik, kullanıcı dostu, sezgisel, tarama sırasında açık raporlar. Günlük otomatik güncellemeler

Günde en az bir kere virüslere ve diğer tehditlere karşı koruma sağlamak amacıyla güncellenir. Garantili etkililik

Yenilikçi TruPrevent™ Teknolojisi , kötü amaçlı yazılımlara karşı geliştirilen yeni nesil arama motorlarında bulunur ve her türlü kötü amaçlı yazılımı tespit ve yok etmede maksimum etkililiği garanti eder. (virüsler, casus yazılımlar, sahtekarlıklar...)

Maksimum hız

Ultrafast arama motoru, tüm veriyi tararken bilgisayarınızın kaynaklarını minimum düzeyde kullanır. Sonuç olarak fark etmeden korunursunuz.Minimum sistem gereklilikleri:

-İşlemci: Pentium 150 MHz
-RAM: 96 MB
-Hard disk: 110 MB boş alan
-İşletim sistemi: Windows® XP, Windows® 2000 Pro, Windows® Me, Windows® 98
-Internet Explorer 5.01
-CD-ROM sürücüsü

Panda Antivirus Plus Firewall 2007 includes:
- Panda Antivirus
- Panda AntiSpyware
- Panda Firewall
- Panda TruPrevent

Key features:

* Latest generation antivirus.
Automatically detects and eliminates all types of viruses, worms and Trojans
No doubt you keep photos, documents, games and other files on your PC. Panda Antivirus+Firewall 2007 protects them automatically from all types of viruses, worms and Trojans. Forget about infections!.

* Personal firewall.
Blocks hackers and intruders
Enjoy the Internet without the worry of hackers and intruders infiltrating your computer. Panda Antivirus+Firewall 2007 blocks them before they can enter, turning your computer into a fortress.

* Award-winning AntiSpyware.
Keeps your Internet activity private
Is your PC slower than usual? Do pop-up ads appear for no apparent reason? This could be caused by spyware. With Panda Antivirus+Firewall 2007 detects and eliminates spyware other solutions often miss, so you'll be able to use the Internet without anyone snooping on you..

* Online fraud protection.
Bank and shop online with complete peace of mind
Panda Antivirus+Firewall 2007 fights new scams designed to steal your login details, account numbers and other personal information.

* Automatic daily updates.
The product is automatically updated, at least once a day, to protect you against viruses, spyware and other threats.

Homepage -
http://www.pandasoftware.com/product...rewall2007.htm

Size: 23.16 MB

DownloaD
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.