Paneli Bulan Girsin 2 / #Sprachlos

Sprachlos

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,829
9
/etc/shadow
CrownFoam

Kod:
password 	usrname
123 	admin

---------------------------------------------------

Cosmic Trends : Importer & Wholesaler of Indian Handicrafts, Textile Products

Kod:
username	password	email
admin	chandigarh 	[email protected]

---------------------------------------------------------------------

??? ?????? ?? ????? - ???? ??????, ??????, ???? ??????, ??????? ??????? ????

Kod:
name	apass	email
Administrator	AkeeAkeeFitong66	[email protected]

----------------------------------------------------------------------------------

i-thairestaurant

Kod:
user_username	user_password	user_status
admin	21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3 (md5:admin)	admin
cw	5a85bcb8c6244a4c7a9789c9f765a84b (md5:cw996633)	admin
Administrator	fd1dfc9b09054cc0c50440f5509fbbbe	admin

-------------------------------------------------------------------------------

HOUSE OF BAMBOO

Kod:
uid	pwd
admin	dctv786

Son düzenleme:

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Hocam onu ben de buldum da admin hesabına girmiyor normal üyelerin hesabına giriyor sadece.
Onu nasıl yapıcaz ?
Teşekkür ederim bu arada.

Tek login burasi galiba normal uyeleden belki editor vs varsa bak mod vs vardir belki. Istersen ozelden at tam bilgileri sabah bakarim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.