Panelleri Bulan Bassın İndexleri :D

MrBrosher

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
360
0
Panel Bulan Bassın İndexi Gençler :D
Web Sitesi: Aries Travel
Kod:
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin3101

Panel Bulan Bassın İndexi Gençler Vol2 :D
Web Sitesi: NewseaSIMS-Downloads/hairstyle for The SIMS3,The SIMS2.
Kod:
Kullanıcı Adı: kinpow
Şifre: nb12345

Panel Bulan Bassın İndexi Gençler Vol3 :D
Panel1 :Nepal Wireless
Panel2: Index of /database
Girmiyor Ama Deneyin :D
Web Sitesi: Nepal Wireless

Kod:
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin23@$

Panel Bulan Bassın İndexi Gençler Vol4 :D
Web Sitesi: OSCAR K
Kod:
Kullanıcı Adı: oscar
Şifre: 167978b3deb22c6cf00eb57c890d1fa3f97650ae2d76c9c3884f5d15c08e3f17
Şifreleme Türü Nedir Anlamadım ? MD5 Kıramadım

Son düzenleme:

MrBrosher

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
360
0
Eleman farkında olmadan lfi açığı bulmuş :)... linkler harici bütün url'ler relative, ondan sondaki /admin bozuyor. Oraya /osman yazın, gene aynı yer gelecek :)

lfi Açığı :D İlk defa duydum araştırırım Acemiyim databaseden çekip paylaşıyorum burda :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.