Paper Chase 2: The Darkening

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,217
28
<? echo “Err
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hepimizin okuldayken defterlerimize çizdiği çöp adamların canlanmış versiyonları var karşımızda. Kahramanımız bir çöp adam. Düşmanları ne tesadüftür ki yine çöp adamlar. 2 boyutlu haritalarda ilerleyerek bitirmeye çalıştığınız bu güzel oyunda her an karşınıza çıkan çöp adamları döverek ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ancak bu dövüşler bildiğimiz klasik dövüşlerden biraz farklı. Çünkü birbirinden farklı kombinasyonlar ile bir çok farklı vuruş ve hücum stili yapabiliyoruz. Ve adrenalin modu sayesinde de (F tuşu ile adrenalin moduna geçiliyor) Matrix'vari hareketler ile düşmanları alt edebiliyoruz.
Farklı kombinasyonlar da oldukça güzel düşünülmüş. Bir harekette düşmanınızın çöp bacağını kopartıp bir silah olarak kullabiliyoruz. Veya aynı şekilde çöp kafasını kopartıp onu da yine bir silah gibi kullanma imkanı sunulmuş oyunda.
Oyun ücretsizdir. Ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz küçük bir oyundur.

Yön tuşları w, a, s, d ile ve vuruş tuşları da yön okları ile ilişkilendirilmiş. Yani biraz ters gelebilir. Ayarlayarak daha rahat edebilirsiniz. Ancak bu şekilde de oynanabiliyor çünkü alışma süresi çok kısa.

Alıntıdır...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.