Paradoks

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Paradoks, doğru görünen fakat yanlış çıkan önermelerdir. Örneğin; büyükbaba paradoksu, eğer zamanda geriye gider ve dedenizi öldürürseniz, o zaman babanız olmayacak doğal olarak da siz olmayacaksınız. bu seferde zamanda yolculuk yapıp dedesini öldüren birisi de olmayacak. peki dedenizi öldüren kim?

nW8v5R.png
 

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,339
0
necropolis
Zaman yolculuğunun cinsine göre değişir bu paradoks.Ayrıca paradoks diye bir şey yoktur paradoksa paradoks demek bir paradokstur :trl
 

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,928
4
Russia
Kendimi öldürürsem nolacak geçmişte bi düşünün gelecegin silinecek gelecege gidemiyeceksin öleceksin :D mantık la
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.